Civic FC5 Sıfır araç - Şeffaf Koruma ve Cam Filmi

xyor

0
Arkadaşlar Merhaba

Şükürler olsun bende civic ile aranıza katılacağım. Şeffaf araç kaplama için önerileriniz ne olur ? Çok maliyetli midir ? Hangi marka olursa araca zarar vermez

İstanbul da önereceğiniz bir yer var mıdır ? Sonax - Zieabart pahalı sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben geçenlerde şeffaf kaplama 10 yıl garantiliydi sanırım Ankara dan 10 000 tl fiyat aldım.
Cam filmi ön cam hariç 600 tl
Yalnız kullanılan malzemeler işin nirvanası diyebilirim.
Sonuç : Pahalı geldi. ? Yaptırmadık.
5 yıl garantili seramik içinde 3000 tl demişlerdi.
Ankara'da ismi detailng dükkanı.İstanbul ada şube açtılar diye biliyorum. YouTube da videoları var.

xyor

0
Baya pahalıymış hocam o iş beni aşar :)

Aracı aldığım bayi kaput filmi - kırılmaz cam filmi - seramik kaplama : 2500 tl fiyat verdi ama seramik istemiyorum açıkcası

Şeffaf kaplama daha iyi ama pahalıymış

Ben geçenlerde şeffaf kaplama 10 yıl garantiliydi sanırım Ankara dan 10 000 tl fiyat aldım.
Cam filmi ön cam hariç 600 tl
Yalnız kullanılan malzemeler işin nirvanası diyebilirim.
Sonuç : Pahalı geldi. ? Yaptırmadık.
5 yıl garantili seramik içinde 3000 tl demişlerdi.
Ankara'da ismi detailng dükkanı.İstanbul ada şube açtılar diye biliyorum. YouTube da videoları var.

Aracınız
Civic FC5 2019
Malesef. Banada çok pahalı geldi.
Açıkçası servisede yaptırmak istemedim.
Artık yazın llumar bir cam filmi. Ve yılda 2 defada kendim cila atarım. Yapacak bişey yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam cam filmini serviste çektirin ilerde cam motoruyla ilgili sorun yaşarsanız garantiden değiştiriyorlar.
Kaput filmini dışarda Stek Dynoshield yapmanızı öneririm, poliüretan malzeme olduğu için söküldüğünde PVC' ler gibi iz bırakmaz, ayrıca su itici özelliği de vardır.
Geri kalan kısma da iyi bir yerde serviste ki gibi ne de olsa sıfır araç, yüzey hazırlığı yapmayalım basalım seramiği verelim müşteriye demeyen düzgün bir yerde seramik yaparsanız aynı paraya çok daha iyi sonuç alırsınız.

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

xyor

0
Ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim,

Bir yerden fiyat teklifi aldım kaput filmi - ön iki çamurluk - farlar - tampon >> Stek 3000 TL fiyat verdi.

Sizce fiyat nasıl ? seramik veya cam filmi yok onlar da ekstra ücret sanırım

Hocam cam filmini serviste çektirin ilerde cam motoruyla ilgili sorun yaşarsanız garantiden değiştiriyorlar.
Kaput filmini dışarda Stek Dynoshield yapmanızı öneririm, poliüretan malzeme olduğu için söküldüğünde PVC' ler gibi iz bırakmaz, ayrıca su itici özelliği de vardır.
Geri kalan kısma da iyi bir yerde serviste ki gibi ne de olsa sıfır araç, yüzey hazırlığı yapmayalım basalım seramiği verelim müşteriye demeyen düzgün bir yerde seramik yaparsanız aynı paraya çok daha iyi sonuç alırsınız.

???? ??? ???????? (??????)
???? ??? ????????? ??-? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-???? (?????)
???? ??? ???????? ?-????

Aracınız
Civic FC5 2019
Koc
Ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim,

Bir yerden fiyat teklifi aldım kaput filmi - ön iki çamurluk - farlar - tampon >> Stek 3000 TL fiyat verdi.

Sizce fiyat nasıl ? seramik veya cam filmi yok onlar da ekstra ücret sanırım

Kocaelide kaput filmi - ön iki çamurluk - farlar - tampon ve camlara filmi (ön cam dahil) 1200 tl ye yaptırdım. Film de en kaliteli olandan seçtim 250 tl den başlıyordu 600 lük olanı taktırdım.

xyor

0
Koc

Kocaelide kaput filmi - ön iki çamurluk - farlar - tampon ve camlara filmi (ön cam dahil) 1200 tl ye yaptırdım. Film de en kaliteli olandan seçtim 250 tl den başlıyordu 600 lük olanı taktırdım.

Kocaelinde Nereye yaptırdınız ? Ailem körfezde oturuyor, olmadı hafta sonu yada cuma akşamından gelirim.

Hangi marka ürün kullandılar ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Sanayi girişinde hemen sağda bankanın karşısında dükkanın adını unuttum. Marka bilmiyorum ama o yer için iyi diyorlardı her fiyata göre malzeme vardı ben en kaliteli olandan yapın dedim kaliteli birşeydir diye düşünüyorum. 2 ay oldu hiç sıkıntı yaşamadım zaten 5 yıl mı ne garantisi var. Ben tam adını öğrenirim dükkanın gider bakarım tekrar yolumun üstü zaten.

Geri