Sıfır Civic HB Araç alacağım.

Aracınız
Arkadaşlar merhaba,
Tanışma bölümüne yazdım ama ayrıntılı buradan devam edeyim. Sıfır Hb 1.5 hb sport alacağım. İlk defa honda marka araç sahibi olacağım. Daha önce toyota corolla ve golf 7 marka araçlarım oldu. Golf 7 yi de sıfır almıştım ama aldıktan kısa bir süre sonra üzerine dolu yağdı ve bende sattım.
Gelelim konuya;
Sorduğum herkes sedan al, benzin üzer, elinde kalır, sedanın tipi daha iyi diyor ama bana çok hoş geliyor. Galiba hb alacağım. Şu aralar bayilere plus modeli de gelmiş. Açılır cam tavan ve bazı yeni özellikler var. Fiyatı da 140.000 tl. Benim alacağımın fiyatı 127.000 tl. Tabi ben biraz daha avantajlı alacağım. 4 kişilik bir aileyiz. Hb araçları severim. Bana görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim.

Aracınız
Hb civic test sürüşunr gitmistim
Araci bende cok begendim
Perfonmansi on numaraydi
Genislik konfor vs ben beğendim.
Ama test parkuru çok uzun olamadığından yakıt ölçemedim. Benim test ettigim 1.5 sport paketti. Plus modeli degildi.

SM-J710GN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hosunuza gideni alin kimseyi de dinlemeyin. Benim tek tavsiyem bu olur. Hb kullanan arkadaslar avantaj ve dezavantajlarini size aktarir. Sedan kullanicisi olarak kirmizi hb beni benden aliyor daha bugun gordum icim gitti :) Hb'ler Ingiltere montaj diye biliyorum. Bu konu bile tercih sebebi bence.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ircan

0
Aracınız
Bende fc5 lpg li var. Ilk 5000km kadar keskelerim vardi ancak aracim suan 20000km de ve 2yil oldu hala ilk gunku heyecanla biniyorum. Golf vb. fiyatlara bakicak olursak hb hem iç genişliği hem performans hemde hemde agrasifligiyle ve fiyat digerlerinden iyi olmasi bence dusunmeyin gidin alin. Hb plus cok iyi olmus bende sedani verip alsammi doye dusunmeden edemiyorum

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eser01

0
Aracınız
Bende hb var 1 yil oldu alali gaget memnunum. Ama sunroof icin benim de aklimdan sport plus geciyor. Kac para isterler ustune acep.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hb aracımı 20 bin kmdir sürüyorum. Araç sınıfındaki en geniş hb. Sedan araçtan daha ağır, daha yüksek, genişliği aynı sadece 15 cm daha kısa farkı bu. Bagajı da baya geniş sedandan daha verimli kullanılıyor derinliği fazla çünkü. Aracın içi gayet ferah koltuk diz mesafesi baş mesafesi iyi seviyede. Golf 7 den sonra genişlik tatmin eder.
Aracın yol tutuşu olsun, performansı olsun, konforu, motoru sizi üzmez. Sadece yalıtım konusu biraz zayıf, lastik yuvarlanma sesi alıyor, içinde bazı yerlerden trim sesi var olumsuz yanları bunlar.
Eğer benzini sorun etmeyecekseniz kesinlikle hb sport derim. Plus ile arasında 13 bin tl var yazdığınıza göre. İlave gelen özellikler güzel ama tercih sizin illa sunroof olsun diyorsanız tercih edilebilir.
Ortalama tüketimim 7 litre fakat uzun yol fazla yapıyorum. Sakin sürüşte uzun yol 6 litre, şehir içi 8-9 litre gibi. [MENTION=15166]serengeti[/MENTION]

Aracınız
Teşekkürler yorumlar için.
Yakıt değerleri iyiymiş. Ben 10 un üzerinde bekliyordum . Bu değerler uygun benim için

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Teşekkürler yorumlar için.
Yakıt değerleri iyiymiş. Ben 10 un üzerinde bekliyordum . Bu değerler uygun benim için

Sakin yerde yaşıyorum trafik pek yok. Yani bu sürüş değerlerini İstanbul trafiğinde beklemeyin bence. Ama araç motor-performansa göre ekonomik.

Geri