Sıfır FC5 Alan Arkadaşlar !

Mart ayında 1.5rs modelini 112bine aldığını iddaa etmişti bir arkadas Sivas açılımdan inanmadım araştırdım doğruymuş.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Haziran 2017 tarihinde exe eco 104.000 aldım. Liste fiyatı yanılmıyorsam 105.000 di. En az 1 ay gittim geldim bu indirim için

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dedigim gibi 2017de alanlar kurus indirim alamazken 2018de alanlar en az 4-5 bin indirim almis gozukuyor. Şasiden sorgu da 2018 benzinli araclarin 2017 gozukmesi de ustune eklenince insanin ister istemez midesi bulaniyor.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

27 mart 2018 de Trabzon Beyazlı dan civic executive otomatik lpg li 116.000 tl ye aldım. O kadar pazarlığa rağmen hiç indirim yapmadılar, sadece boya koruma hediye ettiler.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O sasi icin mantikli bi aciklamada yok yapacak biseyde yok heralde benim aracta model yili 2018 ama sase 10. Karakter H yani 2017. Servise sordum fabrika cikis tarihi 2018 diyolar.

Ekleme

Ekleme

Şase olayını fazla kafaya takıyorsunuz bence, O başlıkta bir mesajım da var konu ile ilgili. Bayilerin 17 yi 18 diye satması mümkün değil, fabrika yapabilir ancak, uygunluk belgesini geç düzenleyerek, O da mantıklı değil, yıllık 50000 üzeri üretim yapan bir tesisten bahsediyoruz sonuçta

Son düzenleme:
Geri