Sıfır Honda Civic Alım Aşamalarını Anlatabilir Misiniz?

Sorunsuz olsun diye fabrika montajlı olarak satın alacağınız eco civiclerde lpg ile çalıştığı zaman dizel moor sesini andırır ses gelior. Forumlarda ve www.sikayetvar.com sitesinde tonla şikayet var. Brc ve hondaya eposta gönderdim. Dönüş olmadı. Brc telefonda enjektör braket takımına izalasyon yapılıp regülatör bloğunun altına ladtik takoz konulması gerektiğini söyledi. Servislere bilgi verildi ama servisler normal ses diyor. Çok rahatsız edici 5000 lira dan fazla para ver zırıltı dinle. Bayiye gidip bakın deneyin benzine alıp motor sedini dinleyin birde lpg de dinleyin . hemen farkedersiniz. Bütün ecolar aynı farkedilsin edilmedin hepsinde bu sorun var. Brc ve honda son derece ilgisiz.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

atakan

0
Arkadaşlar önce fiyat alın sonra araştırıp döneceğim deyin sonra x firma sizden 2000 tl daha düşük fiyat veriyo deyin hondalarda bu ksdar fiyat farkı varmı diye gercekçi bir şekilde konuşun bütün bayilere yapın hepside fiyatı kırar emin olun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kesinlikle fabrikasyon lpg almamanızı öneririm. Dışarda yarı fiyatına halledebilirsiniz. kaldı ki ''lpg'de gelen ses'' başlığınada göz gezdirirseniz; honda'nın bu konuda insanlara yardımcı olmadığınıda görmüş olursunuz dışardan yapıldığında firmalar yardımcı olmaya çalışıyo en azından. Onun dışında aracı alırken Cam filmi boya koruma kaput koruma ses izolasyonu vs teklif edeceklerdir. kesinlikle Yaptırmamanızı öneriyorum

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben bu ay premium eco cvt aldım. Sunrooftan da ağzım yanmıştı daha evvelden. Olmasa da olur dedim.
Elegance için de pazarlık yapayım dedim bayi fiyatta hiç esnemedi. Makul bir indirim olsa elegance düşünebilirdim.

Elagance jantı aldım. Zamanla geri görüş kamerası vs alırım diye düşünüyorum.

Şikayet edilen Lpg sesini hiç duymadım. Sanırım biraz şans işi. Ancak enjentör rail i altına yalıtım süngeri konulmamış, titreşim yapıyor. Servis ile uğraşmaktansa Brc bayisinde hallettireceğim.

Fabrikasyon lpg alınmasını tavsiye ederim. Zira Saffet Üçüncü Ntv de yaptığı programda honda fabrikasını gezmiş ve bu gezi esnasında fabrika müdürü orjinal lpgli modellerde motorda bulunan 26 parçanın (silindir üst kapağı, siboplar vs) lpg ile uyumlu olması için benzinli modellerden farklı parçaların kullanıldığını söylemişti. Kaldı ki brc seq32 lpg kiti 750 Euro. İndirim olsa 700 Euro. Yani 2700 TL.

Geri