Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
480 trafik sigortası (ak sigorta)
685 kasko (grupoma)

Trafik sigortasında karşilaştırma tamam da kasko için aynı şeyi söyleyemeyiz. Karşı tarafin kazasını karsilamak için 50.000, tazminat için 50.000 gibi çok düşük rakamlar verip en düşük fiyatı biz veriyoruz diyen sirketler var. Allah korusun başa gelmeyince anlamazsınız. Kaskom var dersiniz ama..Zincirleme bir kazaya karışıp haksız çıkarsanız, Tazminat,zarar...Vs ne varsa cepten gider. Kasko yaptırırken limitleri en üst tavandan yaptırın, sigortacıya bırakmayın. 50-100 pahalı olsun önemli değil. Mutlaka mutlaka policedeki limitlere de dikkat edin.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kaskoda ihtiyari mali sorumluluk yani karsi tarafa verdiginiz bi zararin madddi ve manevi acidan ne kadarini karsiliyor bu kloza cok dikkat edin allah gostermesin 200 bin tllik bi araci perte cikartirsiniz yada birinin vefatina sebeb olursunuz ciddi maliyetlerle karsilasiniz

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen katılıyorum Erkan kardes. Kaskolu aracı satıp yine de mali yükümlülükten kurtaramayanlar var. Sigortalar, Mali sorumluluk limitinin üstünde kuruş odemezler.

Burada kasko fiyatlarını paylaşırken mali sorumluluğu tabandan mı tavandan mı yaptirdiginizi belirtirseniz fikir açısından daha iyi olur.

Sigorta fiyatlari arac marka model ve sahibinin kaza gecmisine gore farklilik arzeder bir firmadan police teklifi alip ayni teminatlarla diger firmalardan fiyat almak daha dogru olur birde tanidiginiz bir kaportaciya hangi sigorta az sorun cikartarak
odeme yapiyor arastirmak lazim ben anadolu ve axa en iyisi diye biliyorum

SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri