Civic FB7 Sigorta ve Kasko Ücretlerimizi Burada Paylaşalım

Omer42

0
Biraz yüksek gibi ama ilk defa yaptırdığınız için muhtemelen böyle olmuş galiba. Bi de ifadenize göre Marka kasko galiba.
Tr deki tüm honda servisinde geçerli diince yaptırdım..ethica 1700 filan dedi ama anlaşması yok hondayla.. birde merak ettiğim 2 ay önce 2700 demişlerdi.. şimdi aracın noter değeri yükselmiş 71000 den 76000 e çıkmış bu sebeple fiyat yükseldi dediler .. Böyle birşey var mi

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Kasko ve trafik sigorta fiyatları aydan aya değişiklik gösterir zaten, direk aracın değerine bağlı olmaktan ziyade, sigorta şirketleri sürücü için risk oranını belirleyip, yıllık faiz ve enflasyonla kombine bir hesaplama yaparak ücretlerini belirlerler.

Genel bilgi notu: Sigortacı şirketlerinin işleyişleri bankacılıkla çok benzer olduğunu anlatmıştı sigortacı tanıdığım, hatta geçen yıllarda axa sigortanın çok zarar ettiğini haberlerde görüp söylediğimde, nerdeyse avrupa menşeyli bütün sigorta şirketlerinin merkez bankalarına kendilerini sigortalattıklarını, gerçekte zarar durumlarının pek olmadığını anlatmıştı.

Aracınız
Arkadaşlar bugün 2014 fb7 aracıma kasko yaptırdım gaziantep honda akcanlarda.. 3200 tl ..akbankin Ak sigorta full+full kasko..
İlk defa kasko yaptiriorm hasaesizlik indirimim vs yok yani..
Turkiyedeki bütün honda servislerinde geçerli ve servis dışında bi yerde yaptırmıyor..
Sizce nasıl fiyat

Yuksek
Ayni ozelliklerde uniko kasko
1950 TL
12 Taksit

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aslında koalay.com yada sigortam.net gibi platformlardanda fiyat teklifi isteyin, gelen fiyatları görüştüğünüz sigortacı ile karşılaştırın.

Omer42

0
Aslında koalay.com yada sigortam.net gibi platformlardanda fiyat teklifi isteyin, gelen fiyatları görüştüğünüz sigortacı ile karşılaştırın.
Hocam dediğiniz gibi sigortam.netten fiyat aldım bana verilen fiyatlarla aynı.. honda servisine yaptırma sebebim tr heryerindeki honda servisleri ile anlaşması olması.. biraz pahalı oldu ama 80.000 bin baglamisiz allah esirgesin bişey gelse başına kafamız rahat olsun..

Allah kimseye kaza bela vermesin.. Bu kaskocu şirketlere de muhtaç etmesin..

Aracınız
Aracınız
Hocam dediğiniz gibi sigortam.netten fiyat aldım bana verilen fiyatlarla aynı.. honda servisine yaptırma sebebim tr heryerindeki honda servisleri ile anlaşması olması.. biraz pahalı oldu ama 80.000 bin baglamisiz allah esirgesin bişey gelse başına kafamız rahat olsun..

Allah kimseye kaza bela vermesin.. Bu kaskocu şirketlere de muhtaç etmesin..

Unico hem ucuz hemde servis secme ozgurlugu var

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri