Silecek değişimi

Ynt: Silecek değişimi

[quote author=khelrun link=topic=739.msg14092#msg14092 date=1412550008]
servis benden 120.00 tl istemişti 20.000 bakımında bende yaza giriyoruz diye değiştirtmemiştim. servis sadece lastikleri değiştiriyor. gerçi ha lastik ha komplesi farketmez tabikide. perşembe gunu 30.000 bakımına gidicem bakalım ne kadar isticek servis. ona göre bosch alırım [member=27]adigeokan[/member] okan abinin aldığı yerden.
[/quote]
Bencede Harun bi servisle görüş 120 ve yukarısı derse bosch a devam

sk67a

0

[quote author=avansis link=topic=739.msg14084#msg14084 date=1412513922]
Birde şu polen filitresinin orjinalini bulsam 4 ayda bir değişirim servsiten çıkalı bir ay gibi oldu dün açıp baktığımda içler acısı idi.bence polen filitresi değişimi için 1 yıl çok fazla.
[/quote]

Yaz sonu servise gittim. Klimayi yaz-kis butun sene kullanmam sebebiyle herhalde, klima ilk acilinca bir koku geliyordu.

Servis ozel bir sprey kullandi ve klimayi dezenfekte etti; klima temizligi yapti.

Fakat koku hala var.

Polen filtresini degistirip degistirmediklerini sordum.

Polen filtresinin bir sonraki bakimda degistirilecegini soylediler.

Haydaa...

Yahu maksat koku problemini gidermek ise, degistir yahu polen filtresini.

Bence servis sacmaladi. Sprey ile yapilan klima yollari temizligi iyi de, guzel de, problemi tamamen cozmedikce ne ise yaradi?

Benim Yahoo Civic group'da Antalya'dan Acar arkadasimiz var; polen filtresini torpido gozunden cikariyor; temizliyormus.
Simdilik bunu yapabiliriz.

Ama polen filtresini tedarik etsek; kendimiz degistirsek, en temizi olacak.

[member=5]avansis[/member]

Trust

0
Aracınız

http://imgur.com/IkipbHe
Polen fikitresini kötü kokuya sabep olması bence yazın klimayı soğukta kullanıp kışında sıcak a geçişlerde meydana gelmekte..
servisin kullandığı mafra siprey sadece kısa çözüm üretmekten öteye geçmiyor.

Orjinal ile diğer polen filitresi arasında ne fark var onu bilip öyle hareket etmek lazım.bu ürün orjinal değil belkide is göre bilir.
http://www.sanalpazar.com/Honda-Civic-2012-Ve-Ustu-Polen-Filtresi__isp28915123

sk67a

0

Çok güzel paylaşımlar bunlar. Bravo.
:gut:

[member=5]avansis[/member] [member=441]ANDROIDER[/member]

Bir zamanlar Forum Donanımhaber'de ben "Ajan Smith" ikonunu kullanıyordum; Androider da "Neo" ikonunu.
Matrix filmi gibi. :D

Hey gidi günler.
:driver:

Bu linki verdiginiz sitede temin sikintisi var muhattap zor bulunuyor parami geri alana kadar canim cikti bence bu siteye bulasmayim derim.....veya kapida odeme ile alin

honda hayat onda

[quote author=adigeokan link=topic=739.msg13532#msg13532 date=1412002715]
Arkadaşlar bu gün silecek leri değiştirdim 75 tl kazık yememisimdir işallah .şu anda gayet güzel siliyor
760ccf9fd16ecb58cf6d7520d4f04bbb.jpg

[/quote]

Okan abi bugun ivedik organizede hemen hemen butun japon yedek parcacilarini gezdim.Genelde 2. Sinif urunler var.En cok da rbw diye bir marka varki o d tam olmuyor.sol silecek 3 cm kisa oluyor.55 cm lik almak zorundayiz.bir ust versiyon 60 cm.o da diger silecekle carpisiyor.Sadece bir yerde buldum bosch aero twin a392s i yani senin aldigin urunu.adam 80 tl dedi.bende 60 almis arkadas internette yazdi dedim.abi imkansiz dedi inmedi 5 krs.bende almadim.sonra baktimki 75 tl ye almissin megerse. [;)] bosch ve diger urunler arasinda daglar kadar fark var.Eski aracimda bi kac kez benzer silecekleri almistim maksimum bir iki ay gidiyor.o yuzden haftaya gidip adamdan alacagim mecbur nette kimse satmiyo baska yerdede bulamadim... .muha.

Mehmet dogrudur .sen yine bulmussun. Forumdan bi arkadas benim aldığım yere gitti .oradada kalmamış .sasmazda da aramış bulamamis. Keşke alsaydin

Geri