Civic FB7 Silecek fıskiyesi hk.

escala

0
Aracınız
Kardesim porçöz plastiğe zarar verebilir diye düşünüyorum. Beyaz sirke koy o kireci alır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet eşim de porçöz kullanma dedi. Video çektim baktınız mı bana az atıyor geldi, ayrıca sizde de bendeki gibi silecek durunca ortadan su süzülüyor mu?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
https://youtu.be/V75cghxsz_w

Hocam dört fıskiye de aynı yere atıyor, hepsinin ayarının bozulma itimalindense basıncın düşük olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. Depoda ki su azaldıkça basınç düşebiliyor, depoyu sonuna kadar doldurup tekrar denyin, problem devam eder ise arkadaşın dediği gibi sirke kullanabilirsiniz, sirke zarar vermez boya ve cam üzerindeki kireçleri çıkarmak içinde sirke kullanılıyor.

escala

0
Aracınız
Hocam dört fıskiye de aynı yere atıyor, hepsinin ayarının bozulma itimalindense basıncın düşük olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. Depoda ki su azaldıkça basınç düşebiliyor, depoyu sonuna kadar doldurup tekrar denyin, problem devam eder ise arkadaşın dediği gibi sirke kullanabilirsiniz, sirke zarar vermez boya ve cam üzerindeki kireçleri çıkarmak içinde sirke kullanılıyor.
O zaman hazır su ile sirke karıştırıp depoyu tam doldurarak deneyeyim. Sizde de silecek durunca camın tam ortasından su akıyor mu çok sinir ediyor beni

neasy

0
Aracınız
Evet bende de akiyor. Beni de çok sinir ediyor. Birkaç kez daha silecek çalıştırıyorum o aktıkça.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

escala

0
Aracınız
Silecek fıskiye ucuna sert bakır bir tel takarak hareket ettirmeyi başardım ama hareketsizlikten o kadar sertleşmişki kırılacak diye korkuyor insan. Az yukarı kaldırıyorum cama çok güzel geliyor ama bir bakıyorum arabayı banyo yaptırmış, az aşağı indiriyorum bu sefer yine az geliyor. Zorla yaptım gibi, eski passatımda kademeliydi çok daha iyiydi

Aracınız
Su fiskiyesini kendim çıkarabilir miyim nasıl çıkıyor acaba tıkalı olup olmadığını kontrol amaçlı. birde cama sağ taraf fıskiye memesi su atıyor sol taraf atmıyor sorun nedir

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri