silecek hakkında yardım??

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=101]aknasmub[/MENTION]

Onur hocam hayırlı olsun silecekler güzelmiş, ben de kışın başında bir aksesuarcıda taktırdım ama senin sileceklerin görüntüsü benimkilerden daha iyi, gelecek kış bende bunlardan alayım.

[MENTION=101]aknasmub[/MENTION]

Onur hocam hayırlı olsun silecekler güzelmiş, ben de kışın başında bir aksesuarcıda taktırdım ama senin sileceklerin görüntüsü benimkilerden daha iyi, gelecek kış bende bunlardan alayım.

Teşekkürler Turgut hocam. Bugün şiddetli yağmurda deneme imkanım oldu. Sıkıntı yaratmadı. Kaliteli olmasa da idare eden bir ürün. Alınıp kullanılabilir.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar. Hepsiburadadan sipariş verdiğim silecekler geldi. Linkini tekrar paylaşayım. Fiyatı 18,15 tl.
Dreamcar Rbw Honda Civic HB 2006-... ve Sonrası Kasa İçin Muz Silecek Takım 700 mm+580 mm 90620

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=otev8699960416697&categoryId=60003680

Ürünün ölçüleri bizim sileceklere tam oldu.
70cm x58cm boyutlarında.

230f503b5f87d2cdd16eeb13302b6b85.jpg

13060b4c5fbd5a2741c5b54ad964cc43.jpg

Silecekler çalışırken ses yapmıyor. Tam olarak siliyor. Fiyatına göre gayet iyi sayılır. 6 ay götürse yeter. Değiştirmesi çok kolay. Orjinal silecekleri bagaja koydum. Duruyor.
Çalışırken bir video çektim. Onu paylaşıyorum. Umarım faydası olur.
https://vimeo.com/122173489

Bende bundan alıcaktım Perşembe günü istanbul şiddetli bir yagmur yagdı benim silecekler megerki ölüymüş önümü zor görüyordum amam kalmamıs :S

sayin eternaltr, ben aquapel yagmur kaydirici aldim. 2 yildir kullaniyorum, 80 km ustunde cok siddetli yagmurlar da dahil silecek calistirmiyorum, tavsiye ederim:)

Aracınız
bu silecekten gına geldi..servise sordum..diyo ki silecekler ilk 6 ay içinde sorun çıkarırsa anca garantiden değişme için başvuru yapılır mışşşş..6 aydan sonra garanti kabul etmiyor muşşşş..zaten 4 ay sonra sorun yapmaya başladı 10 bin bakımda baktırırız diye gelmedik dedim..yani garantiden değişmez 6 ayı geçtiği için oyle mi dedim.. evettttt dedi kız..bana evet dedi...o zaman bi akşam yemeğine çıkalım dedim madem oyle..bişe demedi sadece baktı..
dedim ki 6 ay içinde de gelsem zaten kullanıcı hatası derdiniz ya neyse dedim.. dedim ve çektim gittimm..

kara82

0
Aracınız
Bugün silecekleri çıkarıp kontrol ettim, üstteki sert plastik kısımları üç parçalı idi. Acaba bu özelliğinden dolayı sadece honda'nın kendi orjinali mi takılabilir, yoksa herhangi bir markanın aynı uzunlukta olan silecek kısmı uyumlu mudur?

Aracınız
bu silecekten gına geldi..servise sordum..diyo ki silecekler ilk 6 ay içinde sorun çıkarırsa anca garantiden değişme için başvuru yapılır mışşşş..6 aydan sonra garanti kabul etmiyor muşşşş..zaten 4 ay sonra sorun yapmaya başladı 10 bin bakımda baktırırız diye gelmedik dedim..yani garantiden değişmez 6 ayı geçtiği için oyle mi dedim.. evettttt dedi kız..bana evet dedi...o zaman bi akşam yemeğine çıkalım dedim madem oyle..bişe demedi sadece baktı..
dedim ki 6 ay içinde de gelsem zaten kullanıcı hatası derdiniz ya neyse dedim.. dedim ve çektim gittimm..

hocam benim silecekte de bazen problem oluyor sanki doğan gibi yavaş yavaş titreyerek siliyor sizde de mi böyle ? yani silecek motorundan mı yoksa lastikten mi ? anlayamadım...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bugün silecekleri çıkarıp kontrol ettim, üstteki sert plastik kısımları üç parçalı idi. Acaba bu özelliğinden dolayı sadece honda'nın kendi orjinali mi takılabilir, yoksa herhangi bir markanın aynı uzunlukta olan silecek kısmı uyumlu mudur?

Hocam aynı ölçüde muz tipi silecek kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz, kış başında 20 liraya aksesuarcıdan almıştım kışı bitirdi, gelecek kış bozulmuş olursa yine 20 liraya alıp takarım.
Servislerde satılan 80-100 liralık sileceklerin de en fazla ömrü iki yıl, daha fazla olmuş olsaydı bugün bir iki yaşındaki arabaların silecek değişimini konuşuyor olmazdık ;)
Linkteki konu da orjinal silecek ölçüleri mevcut.

http://civictr.com/showthread.php/949-Civic-FB7-orjinal-silecek-bilgileri-Mitsuba

kara82

0
Aracınız
Hocam aynı ölçüde muz tipi silecek kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz, kış başında 20 liraya aksesuarcıdan almıştım kışı bitirdi, gelecek kış bozulmuş olursa yine 20 liraya alıp takarım.
Servislerde satılan 80-100 liralık sileceklerin de en fazla ömrü iki yıl, daha fazla olmuş olsaydı bugün bir iki yaşındaki arabaların silecek değişimini konuşuyor olmazdık ;)
Linkteki konu da orjinal silecek ölçüleri mevcut.

http://civictr.com/showthread.php/949-Civic-FB7-orjinal-silecek-bilgileri-Mitsuba

Önceki aracımda sileceği önemsiz görerek, nereden denk geldiyse oradan aldığım olmuştu. Ama tanesine 20 lira verip 10 gün sonra bozulunca insanın sinir katsayısını arttırmasından dolayı önemini anlamış bulunuyorum. Ölçüler için teşekkür ederim

Geri