Silikon temizleme

arnygt

0
İyi günler fb7 model aracımın arka bagaj üstü spoileri söküldü bagaj kapağında kalan siyah renkli silikonu nasıl temizleyebilirim.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
İyi günler fb7 model aracımın arka bagaj üstü spoileri söküldü bagaj kapağında kalan siyah renkli silikonu nasıl temizleyebilirim.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Saç kurutma makinesi ile ısıtarak yavaş yavaş deneyin, tiner kullanın diyeceğim ama çok kullanır iseniz boyaya zarar verebilirsiniz.

Hocam benim de benzer durum söz konusu. Temizleme yöntemini bulursanız buraya yazarsanız sevinirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende aynı durumu yaşamıştım hocam Asetonla çıkarabilirsin birde pamuk al bant izi silikon artıkları hepsini tertemiz edersin boyaya bir zararı olmadı

HONDA CİVİC FB7 ELEGANCE
HONDAYI KIZDIRMAYIN VTEC AÇARSA ACIMAM
ONUN ADI AŞK [#HONDA#]
instagram: iguneyr

Bende aynı durumu yaşamıştım hocam Asetonla çıkarabilirsin birde pamuk al bant izi silikon artıkları hepsini tertemiz edersin boyaya bir zararı olmadı

HONDA CİVİC FB7 ELEGANCE
HONDAYI KIZDIRMAYIN VTEC AÇARSA ACIMAM
ONUN ADI AŞK [#HONDA#]
instagram: iguneyr

Çok teşekkür ederim hocam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam boyaya zarar vermeden sokemezsınız malesef. Benımde spoilerim var lakin altına şefaf kapladım kendim. Soktugum saman şefaf korumayla soktum nokta kadar is kalmadı. Ama yinede çeşitli alkollerle felan deneyın lakın boyaya zarar vermese bıle vernıge zarar verır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri