Simota Cb2-111 toplu alım isteği.

Aracınız
motorcuya taktırdım ben sensörü falan takılı müsait olduğumda tekrar söküp takıcam bakalım

Aracınız
tüpçüye bilgisayardan sildirdim bursaya gittim bişe yok sıkıştıra sıkıştıra ama bursaya vardım gene yandı :) bakalım bi söküp takmak lazım tüpçü ateşleme arızası falan dedi ama bakalım

Aracınız
Benim takıldıktan sonra gaz ayarı yapıldı serviste. Ayarladılar. Çok şükür hiçbir sıkıntısını görmedim.

Aracınız
eski aracımda cb -2 111 bende kullanmıştım ses olarak gerçekten harika ama ne yaptıysam arıza lambasını söndüremedik lpgli araçlarda arıza sönmüyor arkadaşlar bu filtre konumu gereği sıcak çekiyor sanırım buda lpg ayarlarını etkiliyor, lpg ayarı için brcye en az on defa gitmişimdir en sonunda söküp gel dediler bende çıkardım ondan sonra arıza vs yanmadı,birde ses iyi güzelde aracı yavaşlartıyor arkadaşlar bilginize arkadaş ortamında arada bir otobana çıkıyoruz ve denk gittiğim bir aracla filtrenin farkı görmek için birkez daha denedik fakat baya arkalara düştüm buda eklenince hiç düşünmeden söktürdüm kn kutu içi filtre aldım..Aşağıdaki videoda bana ait cb2-111 li

https://www.youtube.com/watch?v=PeY5EzMbJLw

Aracınız
kn kutu içi filtre gerçekten kaliteli bir filtre ama ses olarakda performans olarak da bir artısı yok arkadaşlar sadece servise değişim zamanlarında filtre parası vermezsiniz ama filtre+temizleme sıvısı zaten 10 tane hava filtresi eder,bu filtre yağlı olduğu için çabuk kirleniyor yada diğer filtre kirleniyor fakat görünmüyor olabilir, yağlı olduğu için filtre kitindeki sensöre yağ yapışıp bozduğunu söyleyenler var,ben 2-3 bin kmde bir söküp temizliyordum baya bir kirleniyordu,açıkcası yağlı filtreyi temzilemek üzerine sıkacağınız yağı ayarlamak vs biraz zahmetli hiç boşuna uğraşmayın derim

Geri