Simota hava filtresi

Güneşli garajda var diye hatırlıyorum bi ara istersen

Hocam varda 500 lira bole alip arabasini satan arkadaslar oluyo 250 270 gbi ikimci el piyasasi var bu urunun oyle almak daha mantikli kullanmiycagi urunu ayrica bu sekildeki modifiye parcalarinjn kaybettigii deger bu kadar.bu arada fd6 kasadan olan varsa onlarda bizim kasaya uyuyor.

DuZCe

0
Anladim sen Honda cikma yedek parcalariii diye grup var oraya katil yaz orda kesin cikma bulursun

Anladim sen Honda cikma yedek parcalariii diye grup var oraya katil yaz orda kesin cikma bulursun
Facede mi bu gurup?
Hocam varda 500 lira bole alip arabasini satan arkadaslar oluyo 250 270 gbi ikimci el piyasasi var bu urunun oyle almak daha mantikli kullanmiycagi urunu ayrica bu sekildeki modifiye parcalarinjn kaybettigii deger bu kadar.bu arada fd6 kasadan olan varsa onlarda bizim kasaya uyuyor.
Fd6 nin filtrenin uydugu kesin bilgi mi?

DuZCe

0
Facebookta evet. Yazarsiniz kardesim aracin modelini elinde olan paylasir. Cok buyuk bi grup illaki bulursunuz

Orayada var uyeligim hocam bu filtrenin ici 70 lira yani kan yapcak yeri disina 430 lira verilmez :) cikma en mantiklsi eger birden fazla bulursak haberleselim.yabanciya gitmesin

Aracınız
[MENTION=520]pomakspec[/MENTION] bulursan fazla mutlaka bana da haber et. Bende arıyorum...

LG-D802TR cihazımdan gönderildi

Geri