Sis Farı Muayene Sorunsalı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar

Sonradan taktırdığımız resimde de eklediğim ve arka tarafa taktırdığımız sis lambaları muayeneden geçiyor mu? Yani herkes de var geçmemesini düşünmüyordum ama 2-3 kişi uyarınca merak ettim. Amerikan park oluyor sürekli yanınca muayeneden geçmez vb. muhabbetler ettiler.

Önde ana sis yanmasa da üst ve 3lünün yanmasını istiyorum. Arka tarafa da E stilinde olanlardan taktıracağım oda sürekli yanacak frene bastığımız da falandı yanlış hatırlamıyorsam daha fazla yanacak.

Kendimle çelişme sebebim de şu motorcuların ses yapması için taktıkları egzoz da yasak ama herkeste var demek ki buda olabilir diye düşündüm :)

sis.jpg

Aracınız
Civic FC5 2017
Sinyal verince sarı yanarsa gecer .. Sinyal sari harici farklı renk verirse geçmiyor diye biliyorum.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar

Sonradan taktırdığımız resimde de eklediğim ve arka tarafa taktırdığımız sis lambaları muayeneden geçiyor mu? Yani herkes de var geçmemesini düşünmüyordum ama 2-3 kişi uyarınca merak ettim. Amerikan park oluyor sürekli yanınca muayeneden geçmez vb. muhabbetler ettiler.

Önde ana sis yanmasa da üst ve 3lünün yanmasını istiyorum. Arka tarafa da E stilinde olanlardan taktıracağım oda sürekli yanacak frene bastığımız da falandı yanlış hatırlamıyorsam daha fazla yanacak.

Kendimle çelişme sebebim de şu motorcuların ses yapması için taktıkları egzoz da yasak ama herkeste var demek ki buda olabilir diye düşündüm :)

Ekli dosyayı görüntüle 259638
Sisleri nerden ve kaç paraya aldınız acaba?

aykutoğlu

Özel Üye
Önceki aracımdan biliyorum uzunlar yandığı zaman gündüz led leri ve benzeri sonradan takılan aydınlatma ürünleri sönmüyorsa malesef geçmiyor..
Resimde işaretlediğim led ler parkları açınca yanıyor uzunları açınca sönmüyor diye sorun etmişlerdi bende kenarı çekip kabloları kesmiştim sonra tekrar muayeneye almışlardı..

IMG_2144.JPG

Motorlu taşıtlar ikiye ayrılır;
1 HONDA
2 diğerleri

Executive plus

Geri