Sista silikon ile logo yapıştırma

Aracınız
Merhabalar arkadaşlar bu aralar arabamla sık ilgilenmeye başladım jant logoları, arka kırmızı honda logo kaplaması, vs ufak şeyler. Size sorum ben bu logoları silikonla yapıştırmak istiyorum sizce ne derece kaliteli olur ? 3m bant duydum fakat uğraşmak istemiyorum onunla, kesip biçmek zahmetli is havaların biraz ısınmasını bekliyorum aslında simdilik boyle bir şey yaptım...
65ccff07bd25a2ae7bb32e79569076fe.jpg

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

başlık ile konu anya ve konya misali olmuş:clap:

dnzkrt

0
Silikon kaliteli olurda sökerken zor olabilir :) sağ sol bi de ortaya az miktar sürüp yakıştırılabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konu başlığını değiştirdim, sista ne kadar etkili bilmiyorum siyah cam silikonu gibiyse yapıştırır bir daha sökemezsiniz :)

Aracınız
Konu başlığını değiştirdim, sista ne kadar etkili bilmiyorum siyah cam silikonu gibiyse yapıştırır bir daha sökemezsiniz :)
Tesekkur ederim, yok o kadar değil :)) 5 yılda bir yenilerim herhalde en kaliteli bu diye aldım havalar buz buz turuncu gündüz ampullerini bile takmaya eriniyorum en iyi alternatif bir avm otoparkı herhalde ..

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sista şuan silikon piyasasında en iyisi ve siyah olanla yapıştırırsanız evladiyelik olur :)

Şeffaf Silikon :Genelde banyo dolabı altı, lavabo kenarı, musluk altı, parke kapı eşikleri gibi yerlerde kullanılır. Yapışmadan ziyade sızdırmazlık ön plandadır.
Beyaz Silikon :Genellikle beyaz doğrama kenarları, cam balkonlar, üst üste binen fayanslar, taş dekorlar, mermer tezgah kenarları gibi yerlerde kullanılır. Hem sızdırmazlık hem yapıştırma için idealdir.
Siyah Silikon :Genelde aşırı güç gerektiren yapıştırma işlerinde kullanılır. Araba camları, akvaryumlar, araçlarda rüzgarlı ve eşik nikelajları gibi.. Aşırı derecede yapışkan olup sökmek isteyene Allah kolaylık versin.

Diğer renkli silikonlarda beyaz silikon özelliğinde olup tamamen ortama renk amaçlı uydurulmuştur.

Bilgi amaçlı bildiklerimi yazdım :)

Geri