Site reklamlari ile alakalı....

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bildiğim kadarıyla site reklamları google tarafından sağlanıyor. Bu nedenle bilgisayarınızda ya da telefonunuzda internet üzerinden ne ararsanız veya ne ile ilgilenirseniz o minimalde reklamlar çıkıyor. Google reklamlarının mantığı şudur; bu kullanıcı ne arıyor? Önüne ne sunabiliriz? Mesela ben honda civic jant takımı arıyorsam bana önümüzdeki süreçte sürekli jant reklamları gösterir.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben herhangi şekilde Hıristiyanlık ile ilgili herhangi aramada bulunmadım. Hem tarayıcıdan hem telefonumdan.
Sadece ben değil sisteme kayıtlı başka arkadaşlarımdan da aynı donutleri alıyorum. Bence bu reklamlar arasına karışan bu sıradışı reklamı kaldırmak için akıl yurutmeliyiz....
Bildiğim kadarıyla site reklamları google tarafından sağlanıyor. Bu nedenle bilgisayarınızda ya da telefonunuzda internet üzerinden ne ararsanız veya ne ile ilgilenirseniz o minimalde reklamlar çıkıyor. Google reklamlarının mantığı şudur; bu kullanıcı ne arıyor? Önüne ne sunabiliriz? Mesela ben honda civic jant takımı arıyorsam bana önümüzdeki süreçte sürekli jant reklamları gösterir.
Ben herhangi şekilde Hıristiyanlık ile ilgili herhangi aramada bulunmadım. Hem tarayıcıdan hem telefonumdan.
Sadece ben değil sisteme kayıtlı başka arkadaşlarımdan da aynı donutleri alıyorum. Bence bu reklamlar arasına karışan bu sıradışı reklamı kaldırmak için akıl yurutmeliyiz....

Aracınız
Civic FD6 2010
Sayın yönetici. Bu sitede nasıl hiristiyan olunur başlıklı reklamı görmek istemiyorum.
Lütfen gerekli hassasiyeti gösterelim....
Benim içimi çok acıtıyor....
Üstteki yorumda da belirtildiği gibi sizin arayışlarınıza göre Google algoritması işlemektedir.
Hristiyanlıkla ilgili şeyleri aramamış olabilirsiniz fakat tesadüf veya yanlışlıkla tıkladığınız bir zaman olduysa sürekli aynı reklamı sunmaktadır diye düşünüyorum.
O tarz reklamları gördüğünüzde çarpıdan kapatıp "bu reklamı görmek istemiyorum" seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Sayın yönetici. Bu sitede nasıl hiristiyan olunur başlıklı reklamı görmek istemiyorum.
Size aynen katılıyorum ne zamandır sinir olduğum şeyi dillendirmissiniz

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Siteyle alakalı birşey değil. Google Ads; youtube, facebook vb sitelerde de uygulanır ve her sitede aynı reklamları görürsünüz.

Devamlı o reklamı görüyorsanız tarayıcınızdan geçmişi temizle bölümünde "çerezleri(cookies)" temizle yapın. Kayıt altına alınmış öğeler silindikten sonra yeni araştırdığınız(google'da) öğelerle ilgili reklamlar çıkacaktır.

Geri