Sizce bu hangi program

Merhaba su konuda bahsi gecmisti.
http://www.civictr.com/showthread.php?p=42821

Bugun fotolari cektim. Sizce bu hangi yazilim, ve iyi midir nedersiniz .

Guncellemesi nasil yapilir, nerededir

078f0ea95a0101d5d553562c8c577391.jpg

e62d8fed25a854d83cc4f410fdc533a1.jpg

ef6aa4f23496c231d0740059f5874912.jpg

c93c0056849cc58af90bdc00cb535453.jpg

cf979d0470376644cffc7e96d1f7fcea.jpg

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İgo bu. Başarsoft haritası kullanır. Oldukça yaygındır. Mobil navigasyon cihazlarda mesela. Kullanımı kolaydır. Harita yüklemesi ve cracklenmesi kolaydır. :)

Guncel degil sanirim, ve ucretli sanirim.Crackli olarak guncelleme yapmak istersek, kaynak var mi

Başarsoft genelde yılda 3 yada 4 harita çıkarır. Muhtemelen bu sondan bi önceki harita. Bir yazılım cracklanır' sizde ihtiyaç yok,zaten çalışıyor. 2 harita lisansı gerekir. Bazen cihaz içine atılan lisans genel oluyor, sadece güncel haritayı indirmek ve map klasörüne atmak yeterli olur. İnternetten başarsoft harita indirin. Cihaza bağlanın,bunun bu cihaz için nasıl olacağını bilmiyorum. (Ya bilgisayar bağlayarak olabilir. Yada flash belleğe atılan haritayı cihazdan okutup usb den alabilir). Haritayı görürse sorun yok. Ama güncel haritayı seçtiğinizde lisans hatası veriyorsa indirdiğiniz yerde haritanın lisans dosyasıda vardır.(yanlış hatırlamıyorsam lic uzantılı bi dosya idi.) Onuda licence klasörüne atmanız lazım.

Yine önemli yerler benzinlikler camiler kamu kurumları oteller camiler vs vs (poi) olarak ayrı bir dosya şeklindedir.ve poi klasörüne atılır. Yine speedcam dosyası internette var. O dosyası alıp speedcam klasörüne atarsanız türkiyede tüm yollarda kurulan radarlar ve hız kameralarının koordinatları haritaya eklenmiş olur. Cihaz menüsünden hız kamerası uyarılarını açmayı unutmayınız. :)

Oyyy
Karışıkmış.

Ben yine dont panici yükleyim...
Teşekkürler

Değil arkadaşım yaa. Size güncelleme kılavuzu verilmedimi. Cihazı nasıl güncelleyeceğiniz anlatılmadımı.3 tane dosyayı alıp sizin cihaza atacaksınız. Olay bundan ibaret.

Bu yazılım orijinalinde yoktu. Tamirden sonra bir baktım bu program var.

Cihazı yaklaşık 9 aydır kullanıyorum. Ariza olana kadar dont panic diye bir program vardı. Ayrıca yükleme, güncelleme ile ilgili hic bilgi vermemişlerdi. Kendi çabalarımla motevo teknik birimden hangi siteden güncelleme yapacagimi öğrendim. Maalesef değil güncelleme nasıl yapılır, nereden yapılacağını bile soylememislerdi. Bu konularda gerek çiftkurtlar gerek motevo ilgisiz.

Dont panici düzenli olarak guncelliyordum, iyibir yazılım olmadığını düşünsem de iyi kötü idare ediyordum.

Ama cihaz ariza yaptıktan sonra bu programı yuklediklerini gördüm. Üstelik bir şey de demediler, ben farkettim.

Hocam geek yazılım gerek harita desteği bence en iyi firmadır. Tomtomuda tavsiye ediyorlar ama ben kullanmadım. Seyyar navigasyon cihazı olarak en çok kullanılan yazılım igo ve başarsoft haritasıdır. Bence pişman olmazsınız. Tek sorun nasıl güncelleyeceğinizi bi şekilde öğrenin. Ya servisten ya üreticisinden yafa internetten kaynak bulun. Mobil cihazları en kolay güncellenen sistemdir. Bunında zor olacağını sanmıyorum.

kara82

0
Aracınız
Bu program i go 8 versiyonu. Gordugum en kotusu dont panic. En iyisi de i go 9. Forumdan yukleyeceginiz i go 9'u tavsiye ederim. Daha guncelinin cikmasini bekliyorum, cunku hata yuzunden yenisehir - iznik arasini dagdan toprak yoldan gitmek zorunda kaldim ve guncel olmamasindan dolayi afyonda yikilmis devlet hastanesine goturdu. O yuzden i go primo 9'un en guncel versiyonunu takip etmek gerek

Geri