Sizce Elegance+LPG mi ? Yoksa Executive mi ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Aralarında yaklaşık 3.5 bin civarı bir fark var.
Siz olsanız Orjinal 100 bin tl LPG + CVT Elegance mı alırsınız?
Yoksa 103 bin tl LPG'siz Executive + CVT mi alırsınız ?
LPG sonradan takılacak. (Acelesi yok uzun süre sonrada takılabilir araba fazla kullanılmayacak)

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam kaçış yok :) Eninde sonunda o LPG takılacak. Ona göre bir seçim yapmam gerek. Dışardan LPG'nin bir zararı sıkıntısı olur mu ? Yine dışardan takılırsa kendi kiti BRC düşünüyorum. Ben bi orda takılıyorum. Garanti sorun vs vs.

Aracınız
Hocam ben elegans benzinli aldım. Aralarında 10 bin tl fark vardı. şimdi 10 bin kere pişmanım executive almadigima.. eğer benzinli araca binmek sizi maddi olarak sıkıntıya birakmayacak ise..

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hep lpg hem executive olsa süper olur. Ya konfor ya ekonomi. İlerde lpg taktırma işini erkene almak şimdiden executive eco at almayı deneyin bence.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kesinlikle executive o farka değiyor.Ben de aynı seçimde kaldım executive aldım benzinde okadar çok değil agresif kullanmazsanız şehir dışı 5.5 şehir içi 7-7.5.
LED far
Deri koltuk
Anahtarsız giriş çalıştırma
Navigasyon ve 7" ekran kesinlikle değer

Aracınız
Civic FC5 2017
Hep lpg hem executive olsa süper olur. Ya konfor ya ekonomi. İlerde lpg taktırma işini erkene almak şimdiden executive eco at almayı deneyin bence.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kesinlikle executive o farka değiyor.Ben de aynı seçimde kaldım executive aldım benzinde okadar çok değil agresif kullanmazsanız şehir dışı 5.5 şehir içi 7-7.5.
LED far
Deri koltuk
Anahtarsız giriş çalıştırma
Navigasyon ve 7" ekran kesinlikle değer

exe al benzinde kullan lpgye hiç girme

Lpg siz alinacaksa civic rs veya hatchback tek tercihim olur. Benzinli atmosferik binmeye gerek yok acikcasi. Tek faydasi ekonomik olmasi, yoksa benzinde binmek cok mantikli degil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Lpg yi sonra taktirmak ve garanti suresinin yariya dusmesi engellemeyecekse exe al.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar Bütçem şuan tam en fazla 102-103 bin TL o da en fazla :) Eğer bütçe el verse zaten Direkt Exe LPG alırım 110 bin tl'ye. Ama bu araca lpg'siz binemeyiz biz :) RS zaten 120 bin tl bütçemizi çok aşıyor :( Kısaca bütçe şuanlık ya exe ya da elegance+ lpg'ye yetiyor. LPG en azından taksitler azalınca takılacak sonradan :)

Benim kafamda ki soru garantinin 3'yıla düşmesi değil. Motorda lpg'li modellerde 25 parça değişiklik olduğu söyleniyor. Yine aracın orjinalinde olan brc squent 32 taktıracağım. Sonradan takıldığında Araçta bir sorun, uyumsuzluk, subaplarda problem , arıza vs gibi etmenler olur mu ? Ben aracımı çalıştırıp gitmek istiyorum sanayi ile uğraşmak istemiyorum uzun yıllar binilecek çünkü araca. Kaliteli bir yerde montaj yapıldığında sorun olmayacağını düşünüyorum ama bu motorda 25 parça değişikliği olayı kafamı karıştırıyor. Sanki sonradan taktırdığımda sorunlarla karışıkşacağım gibi bir izlenim oluştu bende. Ama sonradan da takılsa honda da sorun yaşayan görmedim bugüne kadar ben ama sizide yorumlarınız çok önemli bu konuda :)

Teşekkürler :)

Geri