Şöför camı kalkmıyor

Aracım 2004 model honda civic sol ön cam kalkmıyor ali ekspres den 65 tl ye sipariş ettim geldi normal piyasası 250 tl den aşağı değil sıfır ürün geldi taktım diğer camlar çalışıyor ama gene şoför camı çalışmıyor neden olabilir bilen varmı?honda-civic-cam-dugmesi-anahtari-sol-01-06__0615624113677111.jpeg

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sokette bir temassızlık olabilir yada cam motorunda sorun olabilir, koyduğunuz resme göre zannımca cam kumandasının yenisini almışsınız ama sadece kumanda sorun olduğuna dair tesbite nasıl varmıştınız? Diğer tüm parçalar kontrol edilmişmiydi?

Sokette bir temassızlık olabilir yada cam motorunda sorun olabilir, koyduğunuz resme göre zannımca cam kumandasının yenisini almışsınız ama sadece kumanda sorun olduğuna dair tesbite nasıl varmıştınız? Diğer tüm parçalar kontrol edilmişmiydi?
Hocam tuş basmıyordu tuştan kaynaklanıyor zannetim tuş sipariş ettim taktım gene çalışmıyor sigortası filan varmı bunun atmış olabilirmi acaba ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sigorta da olabilir, bence yarın bir otoelektrikçiye aracı gösterin, tam olarak hangi parçada sorun var tespitini yaptırıp ona göre hareket etmeniz en mantıklı hamle olacaktır.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Aracım 2004 model honda civic sol ön cam kalkmıyor ali ekspres den 65 tl ye sipariş ettim geldi normal piyasası 250 tl den aşağı değil sıfır ürün geldi taktım diğer camlar çalışıyor ama gene şoför camı çalışmıyor neden olabilir bilen varmı?Ekli dosyayı görüntüle 249644

Parçayı almadan önce keşke bi oto elektirkçiye gösterseydiniz...ama almışsınız yenilemiş oldunuz...bildiğim kadarıyla sürücü kontrol paneli tek soket eğer o soketten sol ön cama giden elektrik kablosunda bi temazsızlık yoksa..
1.ci bakılacak yer kullanım kitapçığında bu sol ön cam tuşunun sigortası var mı ona bakmanız...yoksa...
2.muhtemelen ön sol kapı içi cam motoru bozulmuş olabilir....
...bunun için oto elektrikçiye baktırsanız net cevabı alırsınız...iyi akşamlar umarım yardımcı olmuşumdur...

HONDAŞK 'tır....

Aracım 2004 model honda civic sol ön cam kalkmıyor ali ekspres den 65 tl ye sipariş ettim geldi normal piyasası 250 tl den aşağı değil sıfır ürün geldi taktım diğer camlar çalışıyor ama gene şoför camı çalışmıyor neden olabilir bilen varmı?Ekli dosyayı görüntüle 249644

İletkenlik sağlayan bi parca var adini hatirlayamadim evdeki fiş gibi düşünün nem aldigi icin kufleniyor bozuluyor elektrikciler onu degistirince düzeliyor benimde şoför cami arizalanmisti oyle duzelttiler

fd6 2008
fb7 2012

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Cam motoru yanmış olabilir veya içerisindeki kömürler bitmiş olabilir. Diğer arkadaşların da dediği gibi sigortası da yanmış olabilir.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Onat

0

Büyük ihtimalle cam krikosu bozulmuştur. Aynı şeyi ben de 2004 vitec aracımda yaşamıştım. Önce düğme bozulmuştur sonra o bozuk düğme krikoyu bozmuştur.

Cam motoru demek daha doğru olacak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri