Civic FC5 ŞOFÖR KOLTUĞU DEĞİŞİMİ YAPAN VAR MI?

Aracınız
Civic FC5 2019
Yarın sabah aracı Mutluhan'a bırakacağım.
Şoför koltuğu indirme kaldırma mekanizması sorun yaratıyordu, garantiden mekanizma değişecek. Sağ kapı camı indirip kaldırırken ses yapıyor onu da söküp bakacaklar, muhtemelen motor değişecek.

Daha önce bu işlemleri yaptıran var mı? Sonradan oluşacak trim seslerinden çekiniyorum.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Şoför koltuğu indirme kaldırma mekanizması sorun yaratıyordu, garantiden mekanizma değişecek. Sağ kapı camı indirip kaldırırken ses yapıyor onu da söküp bakacaklar, muhtemelen motor değişecek.

Daha önce bu işlemleri yaptıran var mı? Sonradan oluşacak trim seslerinden çekiniyorum.

Sağ kapı camından nasıl bir ses geliyor? Sadece ilk harekette mi? Yoksa inip kalkarken sürekli bir ses mi?

Aracınız
Civic FC5 2017
Koltuk iskeletini yaşadığınız sorundan dolayı yetkili serviste bende degistirmistim

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mekanizmanın değişmesi gerekli imiş. Vakit olmadığı için ileri bir tarihe ertelemek zorunda kaldım.. şimdilik sadece koltuk iskeletini değiştiler.
BEnde de var acilip kapanirken surekli bir ses sagda. Bakim zamani soyledim sprey siktilar gecti 2 hafta sonra yine basladi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
camdan gelen ses için 2 kere bakımda işlem yapıldı biraz azalmanın ardından aynı şekilde devam etti.kapı değişimi vs yaparız yaparız dediler ama pek istekli değillerdi. şöyle uzun sürüyor böyle oluyor deyip beni ikna ettiler öylece kullanıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Mekanizma değişecek bende. Vakit bulup götürmedim daha servise.
camdan gelen ses için 2 kere bakımda işlem yapıldı biraz azalmanın ardından aynı şekilde devam etti.kapı değişimi vs yaparız yaparız dediler ama pek istekli değillerdi. şöyle uzun sürüyor böyle oluyor deyip beni ikna ettiler öylece kullanıyorum.

Geri