Şoför tarafından yağmur/yıkama suyu akması

Aracınız
Forumda araştırdım,

-Sunroof giderine su döküyorum sağ sol taraftan sıkıntısız tahliye oluyor içeriye su alma olayı yok
-Cam önüne su döktüm bir miktar sıkıntısız tahliye oldu
-bakım için hondacıya bırakmıştım arabayı tahliye kanalları ve lpg boru girişleri sağlam görünüyor herhanhi bir sıkıntı görünmüyuor demişti

Geçen haftaki Şiddetli yağmurda fren hizası üstündeki borularda ıslaklık ve paspasa burdan damlama yaptığına şahit olmuştum araç yıkarken de aynı durum söz konusu

Başka nerden kaynaklı olabilir tam çözüm yolu bilen bulan var mı acaba

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Forumda araştırdım,

-Sunroof giderine su döküyorum sağ sol taraftan sıkıntısız tahliye oluyor içeriye su alma olayı yok
-Cam önüne su döktüm bir miktar sıkıntısız tahliye oldu
-bakım için hondacıya bırakmıştım arabayı tahliye kanalları ve lpg boru girişleri sağlam görünüyor herhanhi bir sıkıntı görünmüyuor demişti

Geçen haftaki Şiddetli yağmurda fren hizası üstündeki borularda ıslaklık ve paspasa burdan damlama yaptığına şahit olmuştum araç yıkarken de aynı durum söz konusu

Başka nerden kaynaklı olabilir tam çözüm yolu bilen bulan var mı acaba

Anlatımınıza göre pedalların bulunduğu kısımdan araç içerisine giriş yapan kabloların oradan su geliyor

https://www.civictr.com/showthread.php/3368-Aracın-şoför-kısmında-su-alması-!

sirri

0
Tüp göstergesine geler tırtıklı boru var sol ayak dayama yerinin üstünde kaputtan içeri giriyor bu tırtıklı boru o borudan geliyor. Silikonla porunun içini ve sigottaların arkasındaki içeri girdiği deliği kapat tamamdr aynıso bende oldu

Aracınız
Tüp göstergesine geler tırtıklı boru var sol ayak dayama yerinin üstünde kaputtan içeri giriyor bu tırtıklı boru o borudan geliyor. Silikonla porunun içini ve sigottaların arkasındaki içeri girdiği deliği kapat tamamdr aynıso bende oldu

siyah sanayi silikonu mu şeffaf beyaz tabancalı elektronikte kullanılan silikon iş görür mü hocam

sirri

0
Ben gitti kaportacıya siyah güçlü silikonla yapıştırdı ama dün arabayı yıkadım yine damlamış. Sıcak silikon yada soğuk silikon daha iyi iş görür

Geri