Soğuk havada cam suyu donma sorunu

Bulunduğum yerde dün hava sıcaklığı -10 para düştü. Antalya’da son bakımını yaptırdığım aracın şu an camsuyu fışkırtmıyor. Son bakımda antifrizli camsuyu koyduk yazıyor ama ben düz su koyduklarını düşünüyorum. Bitti diye üstüne ekleyeyim dedim hemen doldu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Antifirizli cam suyu koyduysalar-10derecede donmaz. Fiskiye motorunun sesi geliyor mu? Bazen borular bağlantı yerinden çıkabiliyor onlara dikkat edin. Bunlarda sıkıntı yoksa camsuyuna fazla su karıştırmiş olabilirler. Borulardaki su donmuş olabilir.

Antifirizli cam suyu koyduysalar-10derecede donmaz. Fiskiye motorunun sesi geliyor mu? Bazen borular bağlantı yerinden çıkabiliyor onlara dikkat edin. Bunlarda sıkıntı yoksa camsuyuna fazla su karıştırmiş olabilirler. Borulardaki su donmuş olabilir.

Borular donduysa sıkıntı olur mu acaba

Ali Er

0
Bulunduğum yerde dün hava sıcaklığı -10 para düştü. Antalya’da son bakımını yaptırdığım aracın şu an camsuyu fışkırtmıyor. Son bakımda antifrizli camsuyu koyduk yazıyor ama ben düz su koyduklarını düşünüyorum. Bitti diye üstüne ekleyeyim dedim hemen doldu

Aynen bende de daha soguklarin basinda oldu.Duz su ya da antifriz orani dusuk su koyuluyor.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İğne gibi yöntemler bence mantıklı değil, normalde motor ısındıktan bir süre sonra kendiliğinden bu donma durumlarının çözülmesi gerekir.

Geri