Soğuk iken ilk çalışma sesi

Aracınız
[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam iyi halletmissiniz ins bidaha sıkıntı çıkarmaz.bide hangi hatadan dolayı bu sorun
Sağ taraftan elektirik almak için hat çekmiş bide kabloları yanlış bağlamış benim sansima sigorta attırdı vs vs. Usta iyi de sağlam yaptı bidaha olacağını düşünmüyorum. Yani arabayi alıp satarken adam olmak lazım herkes biz gibi olmuyor.

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam aynen bayramda adanadayim inş ilk fırsatta buluşalım ?

[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam ayni sıkıntıları bende yaşadım araba conta yakmış sonrası aldığım adam bana usta önermişti o ustada şerefsizin önde geleni çıktı adam bildiğin cebime saldırmış para kolay kazanılmıyor alıntteri çıkar elbet

Aracınız
[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] hocam ayni sıkıntıları bende yaşadım araba conta yakmış sonrası aldığım adam bana usta önermişti o ustada şerefsizin önde geleni çıktı adam bildiğin cebime saldırmış para kolay kazanılmıyor alıntteri çıkar elbet
Adana da hakan honda tavsiye ederim. Hakan abi yanlış yapacak bi adam gibi değil. Özel servis. valla haftaya Bim e bisiklet geliyor arada binmeye düşünmüyor değilim ?

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=8292]ozanmurat[/MENTION] evet hakan hondayi iyi duydum bende zeki ustaya gidiyorum sanayide çok iyi biri ve işinde de 10 numara.bisiklet işi mantıklı geldi banada ?

Geri