Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Bence Corolla da güzel bir alternatif ve fiyatı da makul, şu anda sıfır araç alsam Toyota ile Honda arasında çok bocalardim gerçekten. Bir modelleri var passion x pack diye bir ara çok kafayı taktım ama nasip olmadı. Exetuve aldım tabi pişman da değilim o ayrı konu tabi. Tekrar hayırlı olsun Toyota Corollaniz.

Yeni aracınız hayırlı olsun. Ben de Civic için kapora bıraktıktan sonra Corolla Hybrid aklımda kalmıştı. Liste fiyatı üzerine tek bir kuruş bile eklemeden satıyordu Esenyurt bayisi. Açıkçası Civic Elegance'tan çok da aşağı kalır yanı yok Corolla Hybrid Dream paketinin. Şerit takip, adaptif hız sabitleme gibi birkaç özellik de var ve fiyatı 289 bindi yanlış hatırlamıyorsam.

Bayide araç yok cümlesinden nefret ediyorum.
Dünyada başka hiçbir ülkede böyle birşey olacağını sanmıyorum

Bayide araç yok cümlesinden nefret ediyorum.
Dünyada başka hiçbir ülkede böyle birşey olacağını sanmıyorum
Hocam normalde bu tip uygulamalar markanın kullanıcı kitlesine olan güvenini zedeler ve rekabet eden firma sayısı fazla olduğu için rakip firmalar fabrika üretimini buna göre ayarlayarak durumu fırsata çevirip pazar payını arttırmaya çalışır. Ama bizdeki aşırı saçma vergi dilimi yüzünden birçok markanın önemsemediği bir pazar haline geldik, Amerika'da satış rekorları kıran Mazda ve Subaru markaları Türkiye'ye araç gönderme gereksinimi bile görmüyor, Honda 20 yıldan uzun süredir üretim yapan fabrika'sını kapatıyor.

Son düzenleme:
Geri