Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
Civic FC5 2020
Depoyu araştırınca gümrük deposu gibi duruyor Soner şahin isimli arkadaşın da daha doğru bilgi verdiği duymadım odd verilerine bile yalan diyen bir insan sonra bu arkadaşa yalan olmadığı ispatlanınca ben öyle demek istemedim dedi topu çevirdi arabalara gelirsek aynı mevzu geçen yaz Toyota içinde olmuştu bir sürü araba vardı Toyota ceo su açıklama yaptı araçları birtek Türkiye için üretmediklerini ihracat ta yaptıklarını gemiye yükmek için belli adette olması gerektiğini söyledi bu araçlarda o araçlar gibi olabilir yani ihracat için yurt dışına gidecek keşke dedğiniz gibi olsada yüklü bir mebla yazsalarda bir daha böyle bir şey yapamayacak hale gelseler.....

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aslında mantıklı düşününce araçlar yüzde 80 dilime girdiği zaman bayiler daha az kazanırken şimdi daha fazla kazanıyor. Yüzde 80 dilimdeyken aksesuar satamayip sadece devlete fazla vergi öderken su anda tam tersi devlete az vergi ödeyip daha çok kazanıyorlar. Eski bir video ya da yukarıda da üstadın bahsettiği gibi gümrük falan olabilir. Yaklaşık 3 ay önce çorlu nitkonun arka bahçesinde 10larca Civic vardı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bir otomobilin kar süreci bu adamları dinlememin sebebi yıllarca bu sektörde dirsek çürütmüş insanlar ve en büyük etkeni tarafsız olmaları

Aracınız
Civic FC5 2020
Aslında mantıklı düşününce araçlar yüzde 80 dilime girdiği zaman bayiler daha az kazanırken şimdi daha fazla kazanıyor. Yüzde 80 dilimdeyken aksesuar satamayip sadece devlete fazla vergi öderken su anda tam tersi devlete az vergi ödeyip daha çok kazanıyorlar. Eski bir video ya da yukarıda da üstadın bahsettiği gibi gümrük falan olabilir. Yaklaşık 3 ay önce çorlu nitkonun arka bahçesinde 10larca Civic vardı.

Araçlar %80 vergi dilimine girdiğinde liste fiyatı atıyorum 350 bin lira, asıl fiyattan bin tl indirim yaptıklarında araç %50 ötv ye düşmüş oluyor ve fiyatı bi anda 290 bine düşüyor. Liste fiyatı %80 bayi oyunuyla %50 den satıp aslında kazanması gerekenin çok üstünde kazanıyor bize de 10 bin gibi indirim yaparak aslında gözümüzü boyuyorlar. Olay bu abi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Araçlar %80 vergi dilimine girdiğinde liste fiyatı atıyorum 350 bin lira, asıl fiyattan bin tl indirim yaptıklarında araç %50 ötv ye düşmüş oluyor ve fiyatı bi anda 290 bine düşüyor. Liste fiyatı %80 bayi oyunuyla %50 den satıp aslında kazanması gerekenin çok üstünde kazanıyor bize de 10 bin gibi indirim yaparak aslında gözümüzü boyuyorlar. Olay bu abi

Bu dediğiniz yeni kasa geldiğinde ortaya çıkacak yeni kasa geldiğinde hala eski kasa bulabiliyor iseniz bilinki bayiler araba stoklamış 45 gün sonra alanen belli olacak

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Eski mesajlara bakarsanız durumun böyle olacağını, devletin hatta Honda’nın bu vergi indirimi uygulamasıyla vatandaşa sadece zarar ettirdiğini, tek kazananın bayii ve galericiler olacağını söylemiştik.

Olaya tospembe bakan arkadaşlar da karşı çıkmıştı. Buyrun arkadaşlar manzara ortada.

Şimdi Honda firması bir üst dilime soksa araçları, galericilere çanak tuttu diyeceğiz.

Koymazsa stokçuları besliyor diyeceğiz çünkü talebe göre yeterli araç yok. İki ucu … değnek.

Bu vergi indiriminin vatana millete vatandaşa ne faydası oldu arkadaşlar ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geçtiğimiz hafta abime almak için İzmir bayilerini ve Honda Türkiye yi aradım yok dediler. Bence bu durumdan bayii kadar Honda Türkiye de sorumlu bayiye kaç araç gönderdi kaçı satıldı bilmiyor mu? Bence biliyor ve göz yumuyor, devlet bayiye keseceği ceza gibi düzgün denetlemeyen veya göz yuman markaya da ceza kesmeli.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri