Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

Aracınız
İnallar bir dönem elegance 245, exe 260 olarak satış yaptı. Ordandır diye düşünüyorum

Aracınız
Civic FC5 2020
Yıl sonu diye düşünüyorum, çünkü indirim için pek yanaşmadılar tek fiyat verdiler. Satışta arkadaşım olduğu halde indirim alamadım söyledikleri fiyata aldım arabayı.

Şuan sahibinden piyasa durumunu gösteriyor 2020 eco elegance 240 bin lira altında bi tane araç var oda 238 bin tl yazmış. Sıfır eco elegance lar 244 bin tl den başlıyor. Acayip özgüvenli şahıslar 24 bin km deki aracını 270 bin tl ye satışa koyuyor maksat belli piyasayı yükseltmek. Bu sıfırlar satılmayınca yavaş yavaş gerçekten satma niyetinde olanlarda fiyatları düşecek. Bütün markalarda var bu sadece Honda için geçerli değil. Hala üstünde hopladığı aracı sıfırdan pahalıya satabileceğini zanneden uyanık üçkağıtçı tipler var. Böyle malını bulunmaz hint kumaşı zannedenlere çok ayar oluyorum kusura bakmayın lütfen. Hayırlı geceler.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şuan sahibinden piyasa durumunu gösteriyor 2020 eco elegance 240 bin lira altında bi tane araç var oda 238 bin tl yazmış. Sıfır eco elegance lar 244 bin tl den başlıyor. Acayip özgüvenli şahıslar 24 bin km deki aracını 270 bin tl ye satışa koyuyor maksat belli piyasayı yükseltmek. Bu sıfırlar satılmayınca yavaş yavaş gerçekten satma niyetinde olanlarda fiyatları düşecek. Bütün markalarda var bu sadece Honda için geçerli değil. Hala üstünde hopladığı aracı sıfırdan pahalıya satabileceğini zanneden uyanık üçkağıtçı tipler var. Böyle malını bulunmaz hint kumaşı zannedenlere çok ayar oluyorum kusura bakmayın lütfen. Hayırlı geceler.
Güzel kardeşim çok beklersin ucuz araba gelsin diye asgari ücrete 500 tl zam gelmiş heralde honda fabrkasında robot yapay zeka falan çalışıyor sanıyorsun biraz maliyet ve işçilik zamları neymiş öğren derin

Güzel kardeşim çok beklersin ucuz araba gelsin diye asgari ücrete 500 tl zam gelmiş heralde honda fabrkasında robot yapay zeka falan çalışıyor sanıyorsun biraz maliyet ve işçilik zamları neymiş öğren derin
Hocam ne yazdığımı iyi okudunuz mu? Adam 24 bindeki aracını satıp sıfırını alsa cebine 30 bin koyacak. Böyle saçma bi mantık daha doğrusu aşağılık bir mantık olabilir mi? Benim zaten aracım var. Ama araçlar ucuzlasın istiyorum. Asgari ücrete yüzde 21 zam verildi. Peki araçlar yüzde kaç zamlandı? Yüzde yüzden fazla. Neyse kimseyle tartışmak istemiyorum. Siz de haklısınız!

Aracınız
Civic FC5 2017
hocam yorumlarınızın son 40 tanesini incelediğimde %90 ında fiyatların düşmeyeceğinden, düşmemesi gerektiğinden, düşmesini bekleyenlerin tabiri caizse avcunu yalayacağından bahsediyorsunuz. birkere de inşallah fiyatlar düşer de herkes gönlündeki aracı alır yazsaydınız olmazmıydı. siz civic'i ulaşımdan ziyade yatırım aracı olarak görüyorsunuz galiba

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam yorumlarınızın son 40 tanesini incelediğimde %90 ında fiyatların düşmeyeceğinden, düşmemesi gerektiğinden, düşmesini bekleyenlerin tabiri caizse avcunu yalayacağından bahsediyorsunuz. birkere de inşallah fiyatlar düşer de herkes gönlündeki aracı alır yazsaydınız olmazmıydı. siz civic'i ulaşımdan ziyade yatırım aracı olarak görüyorsunuz galiba
Hocam düşebilirmi fiyatlar mümkünmü rüyadan başka birşey deil yapmayın allah aşkına birazda gerçekci olun clio olmuş kaç para civic bu boru deil

Aracınız
Civic FC5 2019
Hocam düşebilirmi fiyatlar mümkünmü rüyadan başka birşey deil yapmayın allah aşkına birazda gerçekci olun clio olmuş kaç para civic bu boru deil
Düştü işte!!! Kasım 15te 255 bine vermediğim 2019 makyajlı eco elegancea 10 aralıkta 229bin yazdım arayan bile olmadı. Bayi 210 bin takasa saydı. Kasıma göre tüm araçlarda premıum sınıf da dahil yüzde 15 gibi bir düşüş oldu. İnanmazsanız aracınızı Bi ilana ya da galericiye satmaya çalışın görün bakalım düşmüş mü düşmemiş mi? Elegance için 320 bin yazan var exetuve için 340 bin ama alan var mı? Sıfır elegance 245 bin 2.eli 300 bşn bitti o devir ve inşallah bir daha geri gelmez ve galeriler ve bayiler de o kuyuların dibine düşerler. Geçen yıl aracımı sattım bir kaç ay alamadım o zaman gördüm nasıl Bi illet olduklarını. İstisnalar kaideyi bozmaz tabii. 235 yazdığı araca 230 teklif ediyorsun işine git dediler. Şimdi 230 yazdığına 190 teklif edince git işine diyemiyorlar.

Sizden ricam mecbur olmayanlar almasın arkadaşlar. Görün nasıl düşecek fiyatlar. Bu artış bence tamamen suni alım satımı yapanlar tamamen al satçılar. Bir aracın 6 ayda %100 kâr etmesi mantıklımı hiç. İlk başta alıp satanlar kârını etti piyasayı yükseltmeye çalışan en son alanların elinde kalır umarım.

Geri