Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

pejo aracından uzak durmanınızı öneririm. Zamanında sıfır aldığımız ve motor üst kapak ve conta değiştirdiğimiz 408 di sanırım aklıma geldi.. O zamandan beri uzak duruyorum..

pejo eski pejo değil. yeni nesil pejolar gayet başarılı. hatta 508 civicten daha sağlam diyebilirim. aynı paraysa ben 508 derim. bizim ülkede garip bir algı var. en önde alman arkasında japon geliyor fransız daha sonra geliyor. dsg arızası milleti perişan etti hala alman diyoruz. göçük problemini sağır sultan bile duydu honda uzun bir süre duymadı. bence markasına en bağlı şirket psa grubu.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

pejo eski pejo değil. yeni nesil pejolar gayet başarılı. hatta 508 civicten daha sağlam diyebilirim. aynı paraysa ben 508 derim. bizim ülkede garip bir algı var. en önde alman arkasında japon geliyor fransız daha sonra geliyor. dsg arızası milleti perişan etti hala alman diyoruz. göçük problemini sağır sultan bile duydu honda uzun bir süre duymadı. bence markasına en bağlı şirket psa grubu.

Hocam dünya 1 alman 2 japon diyor hatta abd 1 japon diyor

IMG_7702.JPG
Arkadaşlar baktığım araç bu yeni pejolar benimde hoşuma gidiyor hoş bi duruşu var özellik olarak da iyi 1.6 180 beygir

IMG_7699.JPGIMG_7698.JPG
Benim aracımda bu baya aksesuar var özellik olarak da gayet iyi hatta pejodan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama 1.6 125 beygir bana az geliyor

Görüşün ve özellik olarak aracımı çok beğeniyorum ama performans olarak düşük kalıyor bana o yüzden böyle bir şey düşündüm siz ne diyorsunuz sizce ne yapmalıyım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

hocam abd emisyonda sahtekarlık yaptı diye vw grubuna rekor ceza yazdı. toyota bilmem kaç milyon aracını geri çağırdı. son dönemlerde psa grubu revaçta. hem dünyada hem Türkiyede istatistikler ortada hocam. Türkiyede rekor açık ara renaultda mesela.
Hocam dünya 1 alman 2 japon diyor hatta abd 1 japon diyor

Ekli dosyayı görüntüle 263702
Arkadaşlar baktığım araç bu yeni pejolar benimde hoşuma gidiyor hoş bi duruşu var özellik olarak da iyi 1.6 180 beygir

Ekli dosyayı görüntüle 263703Ekli dosyayı görüntüle 263704
Benim aracımda bu baya aksesuar var özellik olarak da gayet iyi hatta pejodan daha iyi olduğunu düşünüyorum ama 1.6 125 beygir bana az geliyor

Görüşün ve özellik olarak aracımı çok beğeniyorum ama performans olarak düşük kalıyor bana o yüzden böyle bir şey düşündüm siz ne diyorsunuz sizce ne yapmalıyım

[/QUOT]
Ekli dosyayı görüntüle 263702

Ekli dosyayı görüntüle 263703Ekli dosyayı görüntüle 263704

508 de hiçbir sorun yoksa kafa kafaya takas bence sizin için çok karlı olur. 508 performans, konfor, teknoloji ve görüntü olarak civicten çok daha iyi bir araba. Pejo son yıllarda kendini aştı. Prime paket donaninim olarak baz paket olduğundan bazı özelliklerin olmayışı ve LPG li civic'e göre yakit konusunda sizi biraz üzebilir ama genel olarak ben olsam hiç düşünmem civici verir 508'i alirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
bu arada göçük sorunu honda 2016 modellerin bazı serilerinde olmuştu.. 2017 den sonra böyle bir durum söz konusu olmadı diye biliyorum... Pejo alıp da çok memnun olan arkadaşlar benim çevremde hiç olmadı... E isteyen tabi alır ve alsın da...

Arkadaşlar size bi sorum olacak 2020 model civic 1.6 eco executive aracım 50 bin tl aksesuar var üstünde 2000 km de takas yapmak istiyorum

pejo 508 1.6 prime 2020 model 5000 kmde kafa kafaya sizce yapılır mı

Karşı taraf kafa kafaya takası kabul ediyor mu?

bence hiç gerek yok dostum.. Bunlar kişisel zevk ve hisse göre değişir. Aracında herhangi bir sorun yok ise ve formula yarışlarına katılmayacaksan performansı da yeter.. Bir de yakıt konusu honda gibi olmaz pejonun bilgin olsun...

Arkadaşlar siz hiç 508'e bindiniz mi? Ben her iki aracı da gayet iyi biliyorum. O 508 bende olsa minumum 50.000 TL alırım takasta ki şuan iki aracın piyasa fiyatlarına baktığımızda da durum bunu gerektiyor bence. Arkadaş kafa kafaya takas yapıcam diyor. Bence yapabiliyorsa hiç kaçırmasın.

Geri