Sol ayna katlanmiyor

Aracınız
Merhaba arkadaşlar benim aracın sol aynası bir süredir katlanmiyor bunun sebebi ne olabilir elektrikciye göstersem anladım?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=6446]honda alex[/MENTION] aynanın kendisi yani cam kısmı içeriden sağa sola falan hareket ediyor mu peki ?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar benim aracın sol aynası bir süredir katlanmiyor bunun sebebi ne olabilir elektrikciye göstersem anladım?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba, [MENTION=2589]ANGANS[/MENTION]'ın dediği gibi ayna kumandadan yukarı aşağı hareket ediyor mu? Özetle aynanıza enerji gidiyor mu ona bakmak lazım. Eğer gidiyor ise lokale inip aynanın dış kapağını sökerek ayna motoru girişine enerji geliyor mu ona bakmanız lazım. Bir de düğmeye bastığınızda aynanın içinden ses geliyor mu önce onu kontrol edin. Siz kulağınızı aynaya dayarken birisi de katlama düğmesine bassın.

maselz

0
Aracınız
Aracınızın 2012 model mi

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eros

0
Merhaba, [MENTION=2589]ANGANS[/MENTION]'ın dediği gibi ayna kumandadan yukarı aşağı hareket ediyor mu? Özetle aynanıza enerji gidiyor mu ona bakmak lazım. Eğer gidiyor ise lokale inip aynanın dış kapağını sökerek ayna motoru girişine enerji geliyor mu ona bakmanız lazım. Bir de düğmeye bastığınızda aynanın içinden ses geliyor mu önce onu kontrol edin. Siz kulağınızı aynaya dayarken birisi de katlama düğmesine bassın.
2012 fb7 Aynı sorun bende de var.içeriden yukarı aşağı hareket var.Dugmeden sağ kapanıyor solda hareket yok.Dış kapak açılmasından bahsetmissiniz.Aynayı sokmeden kapak sokulebiliyor mu?Nasıl sokuluyor.Söküm Videosu varmi?

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eros

0
[MENTION=6446]honda alex[/MENTION] Nasıl yaptı gördünüz mu.Sokmeden oluyor mu.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri