Sol emniyet kemeri ses yapan yer.

Çözüm

Arkadaşlar yuvarlak içine aldığım yerler ses yapıyor, toplam ön ve arkalar olmak üzere 4 tane bunlardan, kapıyı açtığınızda bu kısımın içine bakın bir yada iki tane vida göreceksiniz , bunları çıkıyorsunuz, sonra yukarıda doğru itiyorsunuz ( yaklaşık 1 - 1,5 cm civarı ) sonra kendinize çekiyorsunuz çıkıyor, komple çımıyor alt kısmı sabit kalıyor, kırtasiyeden slikonlu çift taraflı bant alırsınız, aradaki kısımlara dışarı taşmayacak şekilde iyice kaplarsınız, bant kuvvetli olduğundan bir kere kapadınızmı sökmek zor oluyor. Ön kısımlar kolay, burada dikkat edilmesi gereken yer arka taraflar çünkü arka kapılarda arada kapı fitili var, sökme işlemi aynı ön kapılar gibi ama kapamadan önce araya fitili sökmeden önceki...

mace

0
Aracınız
Surekli erteledigim bir konuydu. Forumda görmeden önce kapi kilidinden saniyordum. Bugun actim altini ustunu sungerle doldurdum w 40 ve slikon sıktım. Insallah ses kesilir :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

eros

0
Bu konu çözüm bulmadı galiba.yeni fb7 2012 model araç aldım.arabayı ilk kullandigi da sol on kapi tarafında sürekli bir ses var.cam anahtarını tam kaldırdığımda ses kesilir gibi oluyor ve 1sn sonra tekrar başlıyor.cam 1-2mm aşağı salıyor.anahtardan kapatıyorum yine salıyor.dün servise gittim şanzıman yagi değişimi için camada bakın dedim cam kirikosu değişmesi gerekiyor muş.işçilik hariç 395tl imiş.şimdilik cam o şekilde.başına gelip çözüm bulan var mi arkadaşlar.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu konu çözüm bulmadı galiba.yeni fb7 2012 model araç aldım.arabayı ilk kullandigi da sol on kapi tarafında sürekli bir ses var.cam anahtarını tam kaldırdığımda ses kesilir gibi oluyor ve 1sn sonra tekrar başlıyor.cam 1-2mm aşağı salıyor.anahtardan kapatıyorum yine salıyor.dün servise gittim şanzıman yagi değişimi için camada bakın dedim cam kirikosu değişmesi gerekiyor muş.işçilik hariç 395tl imiş.şimdilik cam o şekilde.başına gelip çözüm bulan var mi arkadaşlar.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim basima gelmisti sag on kapida arac garantide oldugu ici krikodan para alinmadi. Garantiniz yoksa sanayide fiyat sorun daha uyguna yaptirabilirsiniz.

mace

0
Aracınız
emniyet kemerinden olmadığına eminim çünkü ben orayı komple slikon sünger bilmem neyle doldurdum ama sorun yine çözülmedi, hatta sağ direk kısmını söküp 120 yi geçtim ses yine var, yani orayla zaman kaybetmek boşa , döşemeyi söktüm ordanda değil, ben çözüm bulamadım.

Geri