Sol yan aynayi kirdim !

ANGANS

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar,

Geçen gün aracımı sokak arasında 2 araç arasına geri geri park ederken kaldırımdaki ağaç yola doğru çok eğilmiş. Bende kameradan arkadaki arabaya bakarken yan aynayı geri gelirken pat diye vurdum. Plastiği parçalandı uç kısımlarının. Bütün elektronik aksamları çalışıyor. Sinyalde sorun yok. Reziztansta sıkıntı yok. Sadece dış plastiği kırdım. Kırılan bir kaç parçayı buldum yerden ve plastikleri eriterek birbirine yapırtırdım. İnanılmaz sağlam oldu. Ama görüntüsü çok çirkin oldu.

Sizlerden isteğim sadece dış plastiği yada komple dış plastiği nerden bulurum nerden temin ederim ? servisi aradım 980 TL fiyat verdiler sadece bir aynaya. Gerçi onlar elektrikleri vs. dahil herşeyine o fiyatı verdiler. Bana sadece tek dış kısım lazım. NERDEN BULURUZ ??

Çıkmacılardan bulabilirsiniz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar,

Geçen gün aracımı sokak arasında 2 araç arasına geri geri park ederken kaldırımdaki ağaç yola doğru çok eğilmiş. Bende kameradan arkadaki arabaya bakarken yan aynayı geri gelirken pat diye vurdum. Plastiği parçalandı uç kısımlarının. Bütün elektronik aksamları çalışıyor. Sinyalde sorun yok. Reziztansta sıkıntı yok. Sadece dış plastiği kırdım. Kırılan bir kaç parçayı buldum yerden ve plastikleri eriterek birbirine yapırtırdım. İnanılmaz sağlam oldu. Ama görüntüsü çok çirkin oldu.

Sizlerden isteğim sadece dış plastiği yada komple dış plastiği nerden bulurum nerden temin ederim ? servisi aradım 980 TL fiyat verdiler sadece bir aynaya. Gerçi onlar elektrikleri vs. dahil herşeyine o fiyatı verdiler. Bana sadece tek dış kısım lazım. NERDEN BULURUZ ??

Tek aynaya o kadar para vermektense elektrikli katlanır ayna alınabilir :)
Dışını bulmanız zor, çıkmacılardan tek ayna bulmaya çalışabilirsiniz.

http://www.civictr.com/showthread.php/3689-Honda-civic-2012-led-sinyalli-katlanabilir-ayna

Aracınız
Benim aracıma da bir bisikletli çarptı. Sağ ayna kırılmıştı. Servis yine insaflı davranmış size. Bana 1250 fiyat çekmişlerdi. Çıkmacılardan 400 civarı bi fiyata almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Siz de sanırım aynı yolu deneyeceksiniz. Şimdiden kolay gelsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gecen yil benim de aynam kirildi fakat distan bir sey yoktu, icerdeki plastik bilezik zarar gormustu. cikmacidan sadece ic kismini aldim, hatta takarken farkettim, motorlu olani gondermis:) ic kisim icin 150 tl odemistim.

yau

0
Çamkıran da 625tl katlanır ayna

2014 Civic Premium Düz Vites

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=5638]biroll[/MENTION] olur abi ilaç gibi olur. Varmı resimleri falan ??

Geri