Sonradan takılan lpg de garanti durumu ne oluyor?

Ok ben sadece merak ediyorum o yüzden dedim birde yakıt değerlerini lpgden sonrakini kast ediyorum. Bunları da forumun ilgili konu başlığı altından paylaşsanız

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ok ben sadece merak ediyorum o yüzden dedim birde yakıt değerlerini lpgden sonrakini kast ediyorum. Bunları da forumun ilgili konu başlığı altından paylaşsanız

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
11329dfa5c20edc56e708bef87d3c6ab.jpg

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar,gruba dün katıldım. 3 gün önce corum meroto dan 1.6 Elegance Otomatik civic aldım. 83.500 TL. Daha sonra iç Anadolu ve Karadeniz brc bölge bayii corumda olduğundan lpg takdirdim.cok güzel işçilikleri olduğunu daha önce duymuştum. Göstergeye aktarmak için role kullandılar muayene vs dahil 3000 TL. Yani araç 86.500 TL ye denk geldi.Sonradan takılan lpg ler de garanti düşüyor mu?

Ufuk bey lpg ye geçtikten sonra yani gösterge de lpg göründük ten sonra yolda giderken mesela gaz düğmesine basınca tekrar gösterge benzini gösteriyor mu acaba

SM-A500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ufuk bey lpg ye geçtikten sonra yani gösterge de lpg göründük ten sonra yolda giderken mesela gaz düğmesine basınca tekrar gösterge benzini gösteriyor mu acaba

Murat bey merhaba,geçenlerde denedim benzine geçerseniz gösteriyor. Sonra tekrar lpg ye geçersiniz

Aracınız
6 yıllık uzatılmış garantiden faydalanamıyorsunuz, 3 yıl garanti kapsamındasınız.

Aracınız
ben kasım 2016 da aldım elegance otomatik.brc yi ankarada kendim 2100 tl ye taktırdım.garanti 3 yıla düştü.bayi 5500 fark alıyodu.çok fazlaydı.gayet memnununm 48 lik simit depo taktırdım 40 lt alıyor ş.içi 380-400 km gidiyor.brc 2 yıl motor garantisi 150 tl daha verirsen veriyor.

Aracınız
ben kasım 2016 da aldım elegance otomatik.brc yi ankarada kendim 2100 tl ye taktırdım.garanti 3 yıla düştü.bayi 5500 fark alıyodu.çok fazlaydı.gayet memnununm 48 lik simit depo taktırdım 40 lt alıyor ş.içi 380-400 km gidiyor.brc 2 yıl motor garantisi 150 tl daha verirsen veriyor.
Murat bey o fiyata benzin ibre düşmemesi için takilan modül de dahil mi yoksa modül taktirmadiniz mi ve son olarak benzin range değeriniz düşüyor mu
Teşekkürler

Sonradan takılan lpg kiti lpg düğmesi neden araç içi delinip bir yerlere takılıyor. Neden fabrika lpg li gibi orjinal düğmeye takılmıyor çokmu zor acaba. Bu gidişle bende taktıracağım da 2017 civic

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri