Sonunda bende LPG li oldum Prins VSI 2 taktım

Aracınız
Hayirli oksun hocam taktirmadan onceki yakit degerlerinizi paylasir misiniz sehir ici ve disi olarak. Lpgde de ne kadar yakit fark ettirecek paylasarak cok buyuk fayda ve katkida bulunmus olursunuz lpg taktirma dusuncesindeki degerli forumdaslarimiza...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
lpg taktidiktan sonra ruhsat degisek degil mi?bunun fiyati ne kadar olur?peki tekrar muayeneye girmek lazim mi?

SM-J700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Montaj sonrası lpgyi işletmek isterseniz direk muayeneye girmeniz gerekir, kaçak kullanıp muayene zamanı gelince işlemleri de başlatabilirsiniz, ruhsat sayfası 50 TL gibi hatırlıyorum, artık tek ruhsat sayfası veriliyor.

hguclu

0
Aracınız
Arkadaşlar bugün Prins bayisi ustamla görüştüm. Prins in yeni sistemleri olan Ecomax ve Technomax ın civic ile uyumlu olduğu, Technomax ın enjektör performansı olarak daha iyi ve civic için yeterli olacağını belirtti. Fiyat olarak da 2200 tl ve taksit imkanı olduğunu belirtti. LPG taktırmayı düşünen arkadaşlara BRC den önce bu seçeneği göz önünde bulundurmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bugün Prins bayisi ustamla görüştüm. Prins in yeni sistemleri olan Ecomax ve Technomax ın civic ile uyumlu olduğu, Technomax ın enjektör performansı olarak daha iyi ve civic için yeterli olacağını belirtti. Fiyat olarak da 2200 tl ve taksit imkanı olduğunu belirtti. LPG taktırmayı düşünen arkadaşlara BRC den önce bu seçeneği göz önünde bulundurmalarını şiddetle tavsiye ederim.

Konuyu bir inceleyin taktıran bir arkadaş söktürmek zorunda kalmıştı,

https://www.civictr.com/showthread.php/7497-Prins-tekno-max-taktırmak-istesem

hguclu

0
Aracınız
Bilmiyorumki telefondan fiyat aldım Honda Civic 2017 dedim hemen 3800 tl dedi hangi sistem daha iyidir sizce

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İki gün önce aldığım fiyatlar Technomax 2200 tl, Silverline 3400 tl. VSI2 için sormadım ama 4000 tl gibi birşey diye farklı bir yerden duymuştum. 3800 tl VSI2 için ise bence güzel ama Silverline yeterli bizim araçlarda.

hguclu

0
Aracınız
Konuyu bir inceleyin taktıran bir arkadaş söktürmek zorunda kalmıştı,

https://www.civictr.com/showthread.php/7497-Prins-tekno-max-taktırmak-istesem

Konuyu gördüm ancak internetteki farklı yorumlarda olumlu olan bir çok durum da var. Bir arkadaşım 2005 316i aracına lpg taktıracak usta problem durumunda değişim garantisi verirse Technomax düşünüyor. Gelişmeleri yazarım.

hguclu

0
Aracınız
Sonunda bende LPG li oldum Prins VSI 2 taktım

Benim arkadaş 2005 3.16i aracına Technomax taktırdı. Silverline ile aynı ecu yu kullanıyor, enjektörler omvl ama hızı gayet yeterli deyip taktı usta. Şu an 1000km yi geçti, Ankara Antalya uzun yol yaptı sıfır sıkıntı. Yakıt da uzun yolda 120 km hız ile 8,2 lt/100 km. Gayet memnun.
Benim fb7 ile bu yakıtı görmem için 90 a sabitlemem gerek

Son düzenleme:
Geri