Sonunda Delioglani Bastık.

Ynt: Sonunda Delioglani Bastık.

[quote author=Halil ayhan link=topic=310.msg3351#msg3351 date=1397425034]
Zaten bizim arabalar masallah suv tadinda uretilmis ben aldigim hafta hallettim o olayi :) 3.5 cm onler 3cm arkayi bastım buna ragmen gozume leylek gibi geliyor halen :D bu arada bmw mercedes demissiniz arkadas itisli olduklari icin onlarin durum biraz farkli fakat ayni mantik onlar icinde gecerli kafa herzaman daha basıktır ama bizim civiclerde olan fark kadar olmaz :)
[/quote]
Tşkler yanıt icin peki söyle olmaz mıydı mesela 4 cm arka 2 cm önler basılsa daha iyi görüntü olmaz mıydı acaba ?

Kesinlikle katliam olurdu oyle diyim :D max 1 cm oynamali on arka arasinda oda max yani :D birde bizi jant lastik yaniltiyor ince yanak lastik 18 jantla bukadar goze batmaz aradaki fark sekil A :)
de6any5e.jpg

Tapatalk

[quote author=Halil ayhan link=topic=310.msg3362#msg3362 date=1397426454]
Kesinlikle katliam olurdu oyle diyim :D max 1 cm oynamali on arka arasinda oda max yani :D birde bizi jant lastik yaniltiyor ince yanak lastik 18 jantla bukadar goze batmaz aradaki fark sekil A :)
de6any5e.jpg

[/quote]
Teknik olarak pek bilgim yok ben daha çok görüntüye bakıyorum ama sizin araç tamda benim düşündüğüm gibi olmuş mesela eğim neredeyse yok gibi süper olmuş :)

Bugün hiç yapmadığım 2 hata yaptım aceleden el freni 2 kademe çekik iken 100 metre kadar geri geri gittim sonra ise ileriye gidince sesli görüntülü ikaz verdi araç hemen indirdim acaba hasar olmuş mudur hiç fikrim yok. Birde markette dururken D de istop ettim araci sonradan fark ettim el frenide çekmemişim düzde araç kaymadı Allah'tan dalgınlık işte tuhaf bir gündü.

[quote author=Attila Khan link=topic=310.msg3364#msg3364 date=1397426838]
Bugün hiç yapmadığım 2 hata yaptım aceleden el freni 2 kademe çekik iken 100 metre kadar geri geri gittim sonra ise ileriye gidince sesli görüntülü ikaz verdi araç hemen indirdim acaba hasar olmuş mudur hiç fikrim yok. Birde markette dururken D de istop ettim araci sonradan fark ettim el frenide çekmemişim düzde araç kaymadı Allah'tan dalgınlık işte tuhaf bir gündü.
[/quote]
Okadar mesafeden bisey olmaz sadece biraz balatadan yemissinizdir oda cok abartilcak kadar degil ;) bende bir kac kez araci p ye aldim sanip el frenini cektim neyseki ziplamadi ileriye yoksa 3 kez falan tampon kirmistik ondeki araca vurup :D

Tapatalk

[quote author=Halil ayhan link=topic=310.msg3366#msg3366 date=1397426989]
Okadar mesafeden bisey olmaz sadece biraz balatadan yemissinizdir oda cok abartilcak kadar degil ;) bende bir kac kez araci p ye aldim sanip el frenini cektim neyseki ziplamadi ileriye yoksa 3 kez falan tampon kirmistik ondeki araca vurup :D[/quote]

Civic'i sürekli kötülüyorum ama şu el freni çekili uyarısı bence çok iyi hem sesli hemde görsel olmasi iyi düşünülmüş eski aracimda yoktu böyle bir özellik sadece ekranda uyarı lambası yanardı oda fark edebilirsen tabiki ve tabiki havalandırması çok başarılı inanmazsınız hala klimayı acmadim cunku normal havalandırma klima gibi, Clio 2 de 2-3 de bile randıman yoktu bunda 1 de bile püfür püfür hava veriyor nasıl yapmislarsa artık :)

Aman hocam dikkat et ön tarafı çok kolay sürtersin bir yerlere.
Çok hoş olmuş orası ayrı konu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Trust

0
Aracınız

Hocam kamera kurtaracaksa iyi vallahi buyük cesaret tebrik ederim.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi

[quote author=aknasmub link=topic=310.msg3529#msg3529 date=1397852700]
Aman hocam dikkat et ön tarafı çok kolay sürtersin bir yerlere.
Çok hoş olmuş orası ayrı konu :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
[/quote]surte surte aliscaz artik :) allahtan body kit var da orjinali zarar gormuyo.

[quote author=avansis link=topic=310.msg3530#msg3530 date=1397855653]
Hocam kamera kurtaracaksa iyi vallahi buyük cesaret tebrik ederim.

Tapatalk aracılığı ile gönderildi
[/quote] eyvallah

Geri