Sonunda geldi meleğimiz

Aracınız
Hayırlı olsun, kazasız, belasız kullanınız.. Benim de sıfırı için kapora ödedikten sonra haberim oldu göçük mevzuundan, cesaret edemedim ve iptal ettirdim ama hala da tam emin değilim, bu göçük konusu hepsinde var mı, abartıldı mı bilmiyorum?
Hepsinde var. Hatta 2018 modellerde bile olacagi kanaatindeyim. Guclendirisi vs. satış pazarlama yalanindan ibaret bir uydurma bana gore

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hepsinde var. Hatta 2018 modellerde bile olacagi kanaatindeyim. Guclendirisi vs. satış pazarlama yalanindan ibaret bir uydurma bana gore

Ya yapmayin allah askina nerede hepsinde var arkadasim milletin aklini karistiriyosun. Benim cevremde samimi arkadaslarimda 2 tane bende rs var hic birimizde yok. Yoldada giderken yanimdan gecen olursa bakmaya calisiyorum hic denk gelmedi. Bu kadar markayi kotuleme yapmak ayiptir gunahtir. Kul yapisi olur boyle hatalar ama hepsinde var demen buyuk bir ithamdir.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Hepsinde neden olsun. Honda bu hatayı farkettikten sonra salak olması lazım ki hepsi aynı olsun. Adam hatasını kabul etti. Ve yeni çıkanlarda düzeltti. ön yargılı olmayın nerden biliyorsunuz hepsinin aynı olduğunu.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hepsinde olusuyor hocam var derken bunu kastettim kullanim yogunluguna gore zamanla oluşuyor. Sonucta ayni malzemeden ayni banttan cikan aynı kalite ürünler biri farkli biri farkli cikmiyor. Gecen sene ekimde bayiye bunu sorduğumda ağustostan sonraki uretimler guclendirildi dedi. Ocakta gittim kasimdan sonra guclendirildi dedi. Martta gidin bu defada 2017 lerde vardı ama 2018 modellerde guclendirilme yapildi o sorun kalmadi dicekler. Denemesi bedava...

Niye markayi kotuleyeyim ki bende de fc5 2017 var tam tersi övmem gerekir bu mantiga gore ama gerçekleri söylüyorum. Suan bende de yok ona bakarsaniz ama muhtemelen olacak bir sure sonra...

Geri