Sonunda kavuştuk

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracı bugün teslim aldım sonunda ama kimseye kulak asmayın gayet sesiz konforlu ve üst sınıf bir arac olmuş rüzgar sesi vs hikaye bu fiyat bandında alınacak en iyi araç olduğunu düşünüyorum
Yeni aracınız hayırlı olsun
İyi forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Aracı bugün teslim aldım sonunda ama kimseye kulak asmayın gayet sesiz konforlu ve üst sınıf bir arac olmuş rüzgar sesi vs hikaye bu fiyat bandında alınacak en iyi araç olduğunu düşünüyorum
Arac nedir
Elegance - exe - eco - otomatik mi ?

SM-G800H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı günlerde kullanın ben daha kavuşamadım yarın alıcam inşallah.. 123e elegance eco muğla bayiyle anlaştık. İşlem durdurma demişsiniz.. Bu nasıl oldu acaba merakımdan soruyorum geri ödeme neden gerçekleşti? Az para değil sonuçta bilmediğim birşey varsa öğrenmek isterim

Eokyay

0
Hepinize teker teker teşekkür ederim ötv ile alakalı bi çıkmaz olmuştu o sebeple geri ödeme cıktı indirimsiz ötv den odeme yapilmis aynı gün indirim gelmisti

Eokyay

0
Izmirden Eskişehire kazasız belasız geldik nerde o fd6 ların yol sesi yalıtımı bence başarılı olmus

Ekli dosyalar

• 20181128_124851.jpg
    20181128_124851.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 66
Ben indirimden sonra aldım bana çıkmaz ozaman:) aracı urfaya getirtiriyorum o yüzden fabrikadan geldiği gibi alıcam hediyelerden mahrum kaldım açıkçası bu biraz beni üzdü.

Geri