sonunda kavuştuk

bugün itibariyle golf 7 aracımı satıp 2018 fc5 executive oto eco aracıma kavuştum..
cam filmi
on arka led sis
bagaj havuzu
3d paspas hediye ettiler..
fiyat 130 bin 35 bin kredi sıfır faiz 18 ay vade.. küçük bir video ekleyecektim ama beceremedim.ilk izlenim
malzeme kalitesi fena değil
ama yol sesi biraz can sıkıyor..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
bugün itibariyle golf 7 aracımı satıp 2018 fc5 executive oto eco aracıma kavuştum..
cam filmi
on arka led sis
bagaj havuzu
fiyat 130 bin 35 bin kredi sıfır faiz 18 ay vade.. küçük bir video ekleyecektim ama beceremedim.ilk izlenim
ama yok sesi biraz can sıkıyor..
@zozolu aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah 15 Kasım da bende sürmeye başladım araç için bana İstanbul da sadece köpekbalığı anten ve arka spoyler hediye edildi sizin hediyeleriniz güzel olmuş ben o zaman 130 un 50 bin 12 ay faizsiz kullandım ilk başta LPG biraz yakacak aracınız rodaj olana kadar bilginiz olsun CVT şanzımana alışmak benim açımdan zor oldu dahada tam alıştığım söylenemez araç 650 km oldu en son 48 kuruş a düştü forum daki arkadaşlar daha da düşeceğini rodaj olduk ça 38-40 kuruş bandına geleceğini söylüyor hayırlısı bakalım bu konfor içinde olur o kadar fakat BAKIM FİYATLARI gerçekten MALESEF yüksek kalıyor ve beğenmediğimiz DACİA bile 20 binde bakımı var neyse tekrardan rabbim güle güle kullanmayı kazasız belasız sürmeyi nasip etsin

Aracınız
Civic FC5 2018
cam filmi
on arka led sis
bagaj havuzu
ama yok sesi biraz can sıkıyor..

Hocam hayırlı olsun. Fiyatınız çok iyi. ben 12 Kasım’da anlaşmıştım 137 bin 50 bin kredili. Baya bi kazık yedik sanki??

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam hayırlı olsun. Fiyatınız çok iyi. ben 12 Kasım’da anlaşmıştım 137 bin 50 bin kredili. Baya bi kazık yedik sanki??

@Gökhantk @zozolu merhaba şu şekilde ben Altunizade ayışığındaki stokdaki son aracı aldım bana öyle dediler mavi renk istedim 10 gün sonra gelir fakat fiyat 137650 olur abi dedi ve 30 bin faizsiz kullandırabilirim dedi ona istinaden ben de stokdaki siyah aracı aldım içi siyah deri belki zozolu arkadaşda öyle bir konu geçmiş olabilir alınmış alınmıştır merak etmeyin dolar düşüyor fakat ÖTV indirimleri kalktığı vakit araç fiyatları otomatikman yükselecektir birde dolar gördüğü yeri asla unutmaz ekonomistler bu şekilde konuşur hep bilirsiniz sizinde aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Aracınız
Civic FC5 2018
@Gökhantk @zozolu merhaba şu şekilde ben Altunizade ayışığındaki stokdaki son aracı aldım bana öyle dediler mavi renk istedim 10 gün sonra gelir fakat fiyat 137650 olur abi dedi ve 30 bin faizsiz kullandırabilirim dedi ona istinaden ben de stokdaki siyah aracı aldım içi siyah deri belki zozolu arkadaşda öyle bir konu geçmiş olabilir alınmış alınmıştır merak etmeyin dolar düşüyor fakat ÖTV indirimleri kalktığı vakit araç fiyatları otomatikman yükselecektir birde dolar gördüğü yeri asla unutmaz ekonomistler bu şekilde konuşur hep bilirsiniz sizinde aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Şimdi anlaşıldı. Aynı durum banada olmuştu muhtemelen Ekim ayı aracı sizdeki. Bende Beyaz renk istemiştim Kasım Ayı araçları için mümkün dedi ve 137 ye bıraktı. Özellikle beyaz isteyince fazladan vermiştik. Tekrardan hayırlı olsun bende golf 7 satıp civic e geçiş yaptım. Kazasız belasız günlerde kullanın..

Aracınız
Civic FC5 2020
Şimdi anlaşıldı. Aynı durum banada olmuştu muhtemelen Ekim ayı aracı sizdeki. Bende Beyaz renk istemiştim Kasım Ayı araçları için mümkün dedi ve 137 ye bıraktı. Özellikle beyaz isteyince fazladan vermiştik. Tekrardan hayırlı olsun bende golf 7 satıp civic e geçiş yaptım. Kazasız belasız günlerde kullanın..

@Gökhantk Şimdi oldu sanırım ? taşlar yerine oturdu amin amin hepimize inşallah

bendeki aracın üretimi ekim 22 aracı.. ve araca kapora verip ertesi gün kredi kullandım sanırım tarih 15 kasımdı.. teşekkür ederim herkese

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hayırlı olsun, keyifli forumlar diliyorum.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri