Sonunda LPG.

Aracınız
cumar günü landirenzo marka lpg kit taktıracam arkadaslar. 1500 lira fiyat olarak.
önerıınız var mıdır.
taktırırken öyle yapılsa ıyı olur böyle yapılsa ıyı olur.
pipo sistemı mı öyle bır durum vardı o tarz önerılerınız varsa cumaya kadar çok makbule geçer.
Saygılar.

Aracınız
hocam bazı lpgciler üst devirde otomatik benzine geçecek şekilde ayarlıyor bunu yaptırma derim,ben taktırırken düşünemedim ama eğer sıkıntı olmuyorsa yer varsa dolum ağzını benzin dolum ağzının yanına monte eden yerler var muayenede ve teknik olarak sıkıntı olmuyorsa bir sorun derim yapılırsa güzel olur,pipolu sisteme bazı lpgciler yanma odasına uzak kalıyor benzine alındığında tekleme gibi sıkıntılardan bahsediyorlar ama bende öyle bir sıkıntı olmadı..Birde herşeyden önemlisi montajdan sonra gerçekten garanti veren işine sahip çıkan bir usta bul hocam

Aracınız
LPG dolum depoda olsun kesinlikle

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Şimdiden hayırlı olsun :eek:k:

Aracınız
Acayip sesli enejkyorleri var gaza geç geçiyor arıza Işığı yanatmis birde enjektörler acayip pahalı enjektör sesinin sebebi çelik enjektör kullanıyor bosh ürettiğinden hizli enjektörler bu sebebdrn hem sesli hem pahalı

Tapatalk....

Aracınız
LPG ile ilgili sorunları paylaşmıştık, Görüntü itibari ile BRC dışında bir marka denemeni tavsiye ederim. Eski deneyimlerimden dolayı Lavato takmanı öneririm. Landirenzo marka 2004 model eniştemin aracında vardı çokta memnun değildi gürültü çalıştığından dolayı. Taktir senindir.

Birde pipo sistemi BRC'de var diğer markaları bilmiyorum Manifolta en arkadan LPG gönderiyorlar buda performansı birazda olsa düşürüyor. Bende BRC takılı pipolu sistemi sarsıntı yapıyor diye iptal edip benzin enjektörlerin dibinden LPG enjektörlerini montaj ettirdim Lavatoda olduğu gibi. şu anda performans olarak daha iyi durumda. Fakat BRC kitinden dolayı 50-55 km arasında sarsıntı oluyor.

Sarsıntı durumlarından dolayı FB7 otomatik kasalarda kullandığımız Kitler arasında Lavato markası BRC den gözle görüşecek şekilde daha iyi durumda.

Tercih senindir LPG sorunları sayfalarını takip edip karar vermeni tavsiye ederim.

Aracınız
benım ıcın onemlı olan performanstan dusmemesı. eksi hondamda 1000 liralık akl vardı sıfır sıknıtydı. ne arıza ne sarsıntı ne tıtreme ne kayıp.
sımdı fd6 ona göre ağır bide daha da hantallasırsa aractan sogurum dıye korkuyorum.
acıkcası öncelıgım, performans kaybı olmamalı ve sallama tıtreme vs yapmamalı.

Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Adanada olduğunu yeni fark ettim. Bu otoban tellidere çıkışında LAVATO cu Ali usta var onda FB7 kasa var 2013 model LAVATO takılı Bende de 2013 model var BRC takılı onun aracı test ettim titreme olaylarını felan BRC %100 titretiyor diye düşünürsek LAVATO %10 titretiyor diye biliriz. Diğer markaları denemedim bilmiyorum.

Fakat LAVATO takacaksan Ali ustayı tavsiye ederim sana gerekirse tanıştırırım yardımcı da olurum.

Aracınız
önceki aracımda, (punto 1,4) landirenzo plus modelini taktırmıştım (bosh ejektörlü) çok memnun kaldım, 2 sene kullandım, bir arızası olmadı yakıtı çok güzeldi, diğer marka taktıranlar benim yakıt değerlerime ulaşamadı,
işçilik önemli, ama adanada bu işi iyi yapıyorlar diye biliyorum.

Aracınız
[MENTION=1440]gocebes7[/MENTION] Adanada olduğunu yeni fark ettim. Bu otoban tellidere çıkışında LAVATO cu Ali usta var onda FB7 kasa var 2013 model LAVATO takılı Bende de 2013 model var BRC takılı onun aracı test ettim titreme olaylarını felan BRC %100 titretiyor diye düşünürsek LAVATO %10 titretiyor diye biliriz. Diğer markaları denemedim bilmiyorum.

Fakat LAVATO takacaksan Ali ustayı tavsiye ederim sana gerekirse tanıştırırım yardımcı da olurum.
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] brc pipoya cevirdiginde titreme olayının aza indiğini söylemişti bu arada lavatoda da titreme oluyorsa demekki bu sistemler yeterli olmuyor maalesef fb7 ler için

Tapatalk....

Geri