Spoiler sökme

Ad Soyad
Mert Orhan
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar

Aranızda aracımla yeni katıldım. 2016 model elegance. Böyle aptal bir spoiler var bunu bagaja zarar vermeden sökebilir miyim? Servis söker mi? Nasıl olcak bilmiyorum. Orijinal takılan siyah ufak spoilerden yaptırmak istiyorum bu aracı çok çirkin gösteriyor.

Ek olarak aracın direksiyonunda ufak manevralar yaparken (park ederken ya da çıkarken) arkadan vıyyık vıyyık ses geliyor. Ekspertiz rot balans yaptır demişti acaba onla alakası var mıdır?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar

Aranızda aracımla yeni katıldım. 2016 model elegance. Böyle aptal bir spoiler var bunu bagaja zarar vermeden sökebilir miyim? Servis söker mi? Nasıl olcak bilmiyorum. Orijinal takılan siyah ufak spoilerden yaptırmak istiyorum bu aracı çok çirkin gösteriyor.

Ek olarak aracın direksiyonunda ufak manevralar yaparken (park ederken ya da çıkarken) arkadan vıyyık vıyyık ses geliyor. Ekspertiz rot balans yaptır demişti acaba onla alakası var mıdır?

Öncelikle bagaj iç döşemesini söküp vidalı mı montaj yapılmış onu kontrol edin, eğer vidalı montaj ise sökmenizi tavsiye etmem.

Aracınız
Civic FB7 2014
Muhtemelen bagaj kapagi uzerinde vida delikleri mevcuttur kesinlikle soktugunuz takdirde o delikleri kapatmaniz pek mumkun olmaz ve yagmurlu havalarda bagaj su alma durumu olusur yeni bir bagaj kapagi almak yada cikma parcacilardan cikma parca ile degisim olabilir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhaba arkadaşlar

Paylaştığınız ilana baktım. Yorum da vidalı olduğu için iade eden bir mesaj gördüm. Sizin de vidalı olma olasılığı yüksek gibi duruyor. Sökmek kolay olur. Fakat açılan delikleri kapatmak daha önemli. Kaportacılardan bilgi alınabilir. Veya üstüne başka spoyler ile delikleri kapatacak şekilde uygulama yapılabilir.

Diğer sorunuz için amortisör üst kule bilyaları bu tarz sese neden olur.

Ad Soyad
Mert Orhan
Aracınız
Civic FC5 2017
Bayide takılan siyah spoilerler güzel duruyor. Acaba ondan taksak su alma durumu olur mu?

Geri