Civic FK7 Spoiler

Aracınız
Civic FB7 2015
Evet hocam aradım yaptırdığım yer kabul ediyorlar ücretsiz takacaklar yalnız işte aynısı olacak mı diye korkmuyorum değil. Bakalım nasıl olacak.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Daha dikkatli olurlar muhtemelen. Montajı yaptıracağınız zaman hava durumuna da bir bakın yağmurlu zamana denk gelmesin. Bir de montaj bantlarını iki gün sonra falan sökün. İnşallah tekrarlamaz hocam.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam spoiler yaptırmayı düşündükten sonra araştırdım yapıştırarak yapıyorlarmış delmiyorlarmış ve sipariş ettim boyandı ve montaj yaptırdım.cuma günü 16.30 da yapıldı 2 saat montaj yapıldıktan sonra montaj yapılan yerde bekledim sonra üzerinde bantlarla eve geldim ama düşük hızla.eve vardığımda aracı park ettim ve bantları söktüm ve ertesi günü yanı bugün otobana 15.00 çıktım giderken 130 km hıza çıktığımda arkamdan gelen aracın sellektörünü gördüm ve spoiler havada uçuyor yerinden fırladı.Allahtan arkamdaki araca birşey olmadı.Yaptırdığım yeri ararım ama böyle olacağını bilseydim kesinlikle yaptırmam.Allah korudu başkasına birşey olmadı mal önemli değil cana birşey olsaydı bunun vebalini kaldıramazdım vel asıl yine yaptıracağım ama bu sefer nasıl montaj edecekler merak ediyorum.hatta Honda servisi arayıp bu konuyu soracağım.Eğer Honda kendisi yapıyorsa gerekirse Honda da yaptırmayı düşünüyorum gerekirse bagajı deldireceğim.Çünki araca gerçekten spoiler orijinal gibi gerçek Typer benzerlik katıyor.
Durum bu arkadaşlar

Çok geçmiş olsun hocam. Ucuz atlatılmış.
Silikonla yapılan uygulamalarda her ne kadar çift taraflı bant sabit tutmaya çalışsa da silikon tam kurumadığı için bırakabiliyor malesef.
Bu sefer ki uygulama da bantlar en az 24 saat kalsın.
İnşallah tekrarlamaz.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

İnşallah tekrarlamaz ama montaj işini Honda yetkili servisi arayıp soracağım bagaj kapı delinip yapılmasında sorun olur mu ve eğer yetkili servis biz yaparız derlerse onlara yaptıracağım.Hafta içi görüşeceğim gelişmelerden formdaki arkadaşları da bilgilendireceğim

Geri