Spontane gelişen bazı kapışmalar

sk67a

0
Ynt: spontane gelişen bazı kapışmalar

Aracı "Benzin" şarkısını dinlerken kullanın (Rammstein). Benziiiiiiin... Benziiiinnnnnn....
Bu içten haykırışlar sizi daha az benzin tüketmeye yöneltecektir.

Dünyanın en pahalı benzinini tüketmekteyiz.

Keyifli sürüşler.
8) :eek:

[quote author=vegoo link=topic=160.msg1592#msg1592 date=1392132964]
Gençler; gaza gelmeyin, anlattığınız tipler Honda kültüründen çok uzak kişiler. Kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz, siz zaten arabanızın hem değerini hem de kalitesini biliyorsunuz. Bırakın öyleleri kompleksleriyle başbaşa kalsınlar.

Kazasız, belasız sakin sürüşler diliyorum.
[abi sonuna kadar haklısın kazaya davetiye çıkarıyoruz allah bu tipleri ıslah etsin

[quote author=vegoo link=topic=160.msg1592#msg1592 date=1392132964]
Gençler; gaza gelmeyin, anlattığınız tipler Honda kültüründen çok uzak kişiler. Kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz, siz zaten arabanızın hem değerini hem de kalitesini biliyorsunuz. Bırakın öyleleri kompleksleriyle başbaşa kalsınlar.

Kazasız, belasız sakin sürüşler diliyorum.
[/quote]

Vegoo Hocam tekrar gecmis olsun yine size cezayı kesmisler 15 gün bendensin. Bu arada Acil Stop'a da 7 gün ceza vermisler bu sefer.

Aracınız

[quote author=berk tmzl link=topic=160.msg1520#msg1520 date=1392066813]
[quote author=hakko modelistlik link=topic=160.msg1517#msg1517 date=1392066074]
yüzündeki keyifli gülümsemeyi tahmin edebiliyorum berk ;)

ben şuna emin oldum [glow=red,2,300]HONDA[/glow]yı gören aslan kesiliyo trafikte

[glow=red,2,300]HONDA[/glow] dan nasibini almadan evin yolunu bulamıyorlar ;)
[/quote]
Vallahi abi ya anlamıyorum 1 ay öncemi ne c180 yapıştı sağa geçiyorum sağa geliyo sola geçiyorum sola geliyo dedim benim benzinim full olsaydı ben seninle oynardımda şimdi 6000 7000 devirde kullanırsak babada bizi öper en iyisi sakin sakin git dedim :)
Zaten böyle insanlar yüzünden kazalar artıyor bunlar yüzünden arabayı vursam canımdan can gider ondan artık sakin sakin abi arada bir olurda hep yapınca suyu çıkıyor :)

İstanbul buluşmasında Onur kardeşimizde makaslarla gitti görmedik değil tabi :) bir ara bu yazıyı görürse cevap versin trafik canavarı :p
[/quote]

Buna benzer bir olayı 50.yıldan köprünün altından arnavutköy yoluna girdim :) arkadam siyah bir c180 aynısını bana yapıyor yapıştı gitti bende verdim ayarı ona sonra bağlantıya gelince yavasladım dönecem sokağa girecem gene arkama yapıştı sellektör yakıo ulan dedim yüklendim, sağdan amarok bi atladı allahtan solum boştu ora kaçtım yoksa yolu lastik izi yapacaktım, aman gaza gelmeyelim :) Allah korudu.

LPG taktırmadan lambada 2009'du sanırım bir Corolla ile kalktık muhtemelen dizel değildi çünkü bırakana kadar önde götürdüm aslında bırakmaya da niyetim yoktu ama göstergede benzinin bir kare düştüğünü görünce acıdım hemen çektim ayağımı gazdan 8)

Benim icin hiz tutku hondanin vermis oldugu haz baska birseyde yok:)araci 180-210 km hizda kullanmaya bayiliyorum yol bosken tabi,yas 35 oldu hala vazgecemedim bu tutkudan.otobanda surekli satasmalar oluyor ozellikle corolla ve jettalar banami denk geliyor bakiyorum araci kullanan bayan takmis gozlugu havalar 1 milyon f1 geciyorum kimse yok ;)aliyorlar havayi.

hava bi milyon sonra o bir milyonu bozduracak yer arıyorlar ne var sataşacak bir anlasam

Ya bende eskiden astra varken bu kadar kapışan yoktu. Yok yol veriyorum hadi anam naş diyorum yok ille elime bi ver ondan sonra diyorlar :) yolda durum bu. Bide işin ofis tarafı var :) abi ne arabaymış bu honda ya adamlar 120-130bin tl araçlarla kıyaslıyolar dellenecem hatta dellendim :) yahu bu arabanın en dolusu 60-63bin. la ben 120 verecem bana karşılığında o arabaları mı verecekler diom yok öle değil marka değeri varmış mış ta mış. Valla gına geldi nerden aldım şu hondayı :) Şaka bi yana Allah kimselere kaza bela vermesin.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hondanın bu konuda çekiciliği var, yolda gören kapışmak istiyor :)

sagi

0

1 tanede ben yazayım öleyse gungoren tramvay yolu üzerinden bagcılara geliyorum hava yağışlı yerler ıslak geldi dip basık bi civic yanımda durdu nasıl eksoz çekiyo ama gaza getirmeye çalışıyo sen dedim bekle şimdi dur kalkarken ışıklarda biliyorum geçmeye çalışacak beni ışık yandı ikimizde bi oturduk gaza ben olduğum yerde sarmaktan ilerleyemedim adam açtı arayı gitti iyimi :D ilk defa ozaman vti'm varken bi ies'e geçildim :D

Geri