Civic ES7 Spor yay seçimi hk.

Aracınız
Civic ES7 2005
Değerli Honda kullanıcıları hepinize merhabalar. Benim sorum 2005 Civic arabama uygun olacak bir spor yay arıyorum. Konfordan ödün vermeden arabayı biraz alçaltacak şekilde güzel bir spor yay taktırabilir miyim? Es paket lastik ölçüleri takılı. Orjinal lastik ölçüleri olmasına rağmen çukurlarda falan sağ arka tekerde sürtme oluyor ama sol arka hiç sürtmüyor bu sorunun nedeniyle ilgili de hiç bir fikrim yok. amortisörlere baktırdım sorun yok diyorlar ama sol taraf sürtmüyor sağ taraf sürtüyor..IMG_20190717_154933.jpeg

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sürtme olamaması lazım. Düşük tarafı biraz kaldırtmayı deneyin. Araç dengeye gelir.
Spor yay için ise konforu dahada azaltır gibime geliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Hem konforu bozulmasın hem de alçak olsun dediğinizde bu defa da vuruntu olacaktır. Hem cam kenarı hem şoför arkası olmuyor yani ama coilover takarak konfor isteyince yükseltip görüntü isteyince de düşürürsünüz. Sürtme olayına gelince de arka teker açılarınızı kontrol ettirin. Sağ sol açısal farklılıklar sürtmeye sebep olabilir.

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic ES7 2005
Hem konforu bozulmasın hem de alçak olsun dediğinizde bu defa da vuruntu olacaktır. Hem cam kenarı hem şoför arkası olmuyor yani ama coilover takarak konfor isteyince yükseltip görüntü isteyince de düşürürsünüz. Sürtme olayına gelince de arka teker açılarınızı kontrol ettirin. Sağ sol açısal farklılıklar sürtmeye sebep olabilir.

06 HONDA 2234
Teşekkür ederim o şekilde baktırcam artık. Lastik ve çamurluk arasındaki mesafeler aynı ama bir türlü anlayamadık meseleyi.

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri