Spor yay tavsiyeleriniz?

Modulo ek aldim boyattim havalar duzelsin takicam.simdi yay almayi dusunuyorum.piyasasa tein:130 mishimito:190 eicbach:490 liraya yaylar buldum ve takanlardan ricam 3,5 cm ve 5 cm basikligi arasindaki fark 3,5 cmde iyi basiyomu ve bu markalar hakkinda dusunceleriniz neler?onceki araclarimda coil ve fk marka 3,5 yay kullanmistim.yani 5 cm alip kullanimdan surtme gibi sorunlar yerine 3,5 alip cok basmazsa ona gore
Bakla kesip tekrarmi taksam yada 5 cm takan varsa nasil?araci ilk olarak orjinal jantlariyla basicam..simdiden tesekkurler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam hatırladığım kadarıyla arkadaşlar kullanmıştı görünce yazacaklardır.
@timothyblue [MENTION=24]berk tmzl[/MENTION]

Benim fb7 ye fd6 eibach 5mm sportline (kirmizi) taktim.. On 7 arka 4 cm indi. One ara takozu attim on 5 arka 4 oldu. Ben memnundum. Cok az bi fark oluyordu. Sahibindende apexi spor yayi 170 e satan var. Burdaki abilerim insaat demiri gibi oldugunu soyleyince almamistim.
Modulo ek aldim boyattim havalar duzelsin takicam.simdi yay almayi dusunuyorum.piyasasa tein:130 mishimito:190 eicbach:490 liraya yaylar buldum ve takanlardan ricam 3,5 cm ve 5 cm basikligi arasindaki fark 3,5 cmde iyi basiyomu ve bu markalar hakkinda dusunceleriniz neler?onceki araclarimda coil ve fk marka 3,5 yay kullanmistim.yani 5 cm alip kullanimdan surtme gibi sorunlar yerine 3,5 alip cok basmazsa ona gore
Bakla kesip tekrarmi taksam yada 5 cm takan varsa nasil?araci ilk olarak orjinal jantlariyla basicam..simdiden tesekkurler

Hocam hatırladığım kadarıyla arkadaşlar kullanmıştı görünce yazacaklardır.
@timothyblue [MENTION=24]berk tmzl[/MENTION]

Ben yay takmadım fakat araştırdığımda eibach yay bizim araçlar için mantıklı bir seçim

Geri