Civic FK7 Sport Plus kumaş koltuk tamiri

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar merhaba, Sport Plus aracımın kumaş koltuğunu cebimde anahtar ile daha araç 2 haftalıkken biraz yırttım. Servis muhtemelen yeni kılıf diyecektir ve çok anlamlı olmayacak diye düşünüyorum. Aşağıdaki resimdeki küçük yırtık tamir edilebilir mi sizce ve nasıl olur?
Şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 8EB9172A-6A29-4BA6-A029-0602D14F4338.jpeg
    8EB9172A-6A29-4BA6-A029-0602D14F4338.jpeg
    439.3 KB · Görüntüleme: 114
Aracınız
Civic Type R
Bence tamir ettirmekle çok fazla uğraşmayın daha fazla yırtılmayacak şekilde önlem almanız yeterli olıcaktır...
Çünkü Civic’lerin koltuk kumaşlarında ısıcıtıdan kaynaklı yanıklar oluşuyor ve garantiden değişiyor.
Değiştirmezlerse o zaman düşünebilirsiniz.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
alev geciktiren özel kumaş, koltuk ısıtıcı sebebiyle öyle, şimdi bu durumda çıkması alınıp takılacak en ideal parçalardan birisi aslında, çıkma kılıf bulmak iyi olabilir, daha önce nasıl kullanıldı acaba bozulur da beni yolda bırakır mı? diye falan düşünmezsiniz çünki neticede sadece bir koltuk kılıfı, ancak çıkma olarak sadece kılıf satarlar mı?

Koltuk kılıfı ısıtıcının iz yapması sebebiyle ileride servise başvurup garantiden ücretsiz değiştirmelerini istediğinizde garantiden yada servis bültenine ayıplı parça olarak düşen ve ücretsiz değişmesi gereken parçalarda hasar görmemiş olma şartı aranan parçalar var, inşallah böyle bir durumla karşılaşmazsınız.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Benim sağ koltukta 2 adet ufak yanık gibi bir iz var ısıtıcıdan olma ihtimali var mı? Arabada sigara falan içilmiyor nasıl olduğunu anlamak için kafayı yiyecektim.
Bence tamir ettirmekle çok fazla uğraşmayın daha fazla yırtılmayacak şekilde önlem almanız yeterli olıcaktır...
Çünkü Civic’lerin koltuk kumaşlarında ısıcıtıdan kaynaklı yanıklar oluşuyor ve garantiden değişiyor.
Değiştirmezlerse o zaman düşünebilirsiniz.

LYA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic Type R
Benim sağ koltukta 2 adet ufak yanık gibi bir iz var ısıtıcıdan olma ihtimali var mı? Arabada sigara falan içilmiyor nasıl olduğunu anlamak için kafayı yiyecektim.

LYA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet maalesef
Servislere gittiğinizde söylerseniz fotoğrafını çekip garanti için başvuruyorlar

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu tip yırtık bende de var. Eysa'da sorduğumda yırtık tamiri yapılmadığı doğrudan değiştirildiği belirtilmişti. Ve bir kaç ay önceki fiyatı için ise işçilik dahil 400 ₺ civarı bir fiyat verilmişti.

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri