SRS Airbag arızası..

Aracınız
Arkadaslkar merhaba aracaı calıstırdktan 20 sanıye sonra aırbag lambası yanıyor ve kontrol edın seklınde bır yazı cıkıyor forumlardan okudugum kadarı ıle yıkamacılar koltugu sert vs cekınce soketlerde sıkıntı olabılırmıs ama hangı aırbag oldugu ancak pc ye baglanarak anlasılacak gıbı daha once basına gelen duyan varmı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslkar merhaba aracaı calıstırdktan 20 sanıye sonra aırbag lambası yanıyor ve kontrol edın seklınde bır yazı cıkıyor forumlardan okudugum kadarı ıle yıkamacılar koltugu sert vs cekınce soketlerde sıkıntı olabılırmıs ama hangı aırbag oldugu ancak pc ye baglanarak anlasılacak gıbı daha once basına gelen duyan varmı

Başıma böyle bir şey gelmedi, koltukların altındaki soketleri kontrol ettiniz mi?
Muhtemelen koltuk airbaglerin dedir sıkıntı.

Benim opel de basima gelmisti 6 airbagin hepsi hata vermisti birinin basinci yuksek birinin ki alcak filan sonra hatayi airbag beyninde buldular format attilar olmadi degistirdiler cikma bir beyinle durup dururken olmustu.

Aracınız
Arkadaşlar aracı dun fırsat bulup servıse bıraktım soketlerle ılgılı bı sııntı olmus hemen aldılar yapıp ıc dıs yıkayıp teslım ettıler 1 saat gıbı bır surede tertemız teslım aldım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1858]spitemre[/MENTION]

Geçmiş olsun :eek:k:

Geri