Start stop ve otomatik vites hakkında.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar uygun bir başlık bulamadım ama genel olması mantıklı gibi benim 2015 civic executive model aracım anahtarsız çalıştırma ve otomatik vites. Dün gece araba çalışmadı söyleki farlar açık kalmis akü bitmiş problemi çözdük o sırada aklıma başka sorular takıldı
1- Diyelim ki kumandanın pili bitti araba kapısını anahtarla actim peki arabayı nasıl çalıştıracaz?
Söyleki sonuçta anahtarın beyni pil ile aktif pil bitince pasif oluyor algılama işlemi nasıl olacak. Bilgisi olan varmı arabanın çalışması kumandanın pilden güç almasıyla alakalı mi
2- araba park halindeyken vites parktan düşmüyor. Vites kutusunun yanında küçük bir tırnak gibi birşey var oradan mi parktan düşürüyoruz düşüyorsa nasıl düşüreceğiz.
3- kumandanın pil değişimi nasıl oluyo:))

Yedek anahtar veya yedek pil ile gezmek mi gerek yoksa :))

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2480]kadersiz2797[/MENTION]

Hocam pil bitmeye yakın kendini belli ediyor eskisi gibi uzak mesafeden almamaya başlıyor, birden bitmiyor yani, azaldığını fark edince anahtarın içini açıp değiştirmeniz gerekiyor.

Vites kolunun bulunduğu plastik kısımda usb girişi gibi bir kapak var oradan yapıyorsunuz.

Fb7 eski anahtarlarında anahtarlğın geçtiği yerdeki civata açılarak anahtarın içi açılıyordu.

Hocam kumandanın pili tamamen bitse dahi aracı çalıştırabilirsiniz. Start stop düğmesine anahtarlık yardımı ile basıldığında araç çalışacaktır.

Xperia Z5

Geri