Start-Stop

Aracınız
Merhaba arkadaşlar bu start-stop özelliği bildiğim kadarı ile ışıklarda dur kalklarda motoru kendi kapatıp gaz pedalına basınca tekrar çalıştıran bir özellik olarak biliyorum.(anahtarsız çalıştırma haricinde) Bende 3 ay oldu aracı alalı hiç öyle motoru durdurup çalıştığını görmedim. bizim arabalarda bu özellik yok mu? Aktif mi edilmesi gerekli.

mali

0
b55d6f8cf942d72a2d33f0819e743dd8.jpg

bazı modellerinde var diyo ama hangisinde olduğunu yazmıyo

Aracınız
Bende en full modeli var. bu resmi nerden buldunuz acaba kullanım kitapçığında var mıdır.

Bilader lpg li arabada start stop u ne yapıcan, bi benzine bi gaza geçersee daha çok benzin harcanır olmaması daha iyi. Ama senin araç lpg li değilse benzine kullanıyorsan bişey diyemem haklısın.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Araç Türkiyede üretiliyor Türkiye paketi yok. Ne varsa america ve ya avrupalılar için yapılmış. Nerde start stop nerde sağ ayna altı kamera. Atmosferik motor çok yakar ekke bir start stop nerde bubun bal tutan parmağını yalar olayı. Madem Türkiyede üretiliyor haksızmıyım ARKADAŞLAR

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
Araç Türkiyede üretiliyor Türkiye paketi yok. Ne varsa america ve ya avrupalılar için yapılmış. Nerde start stop nerde sağ ayna altı kamera. Atmosferik motor çok yakar ekke bir start stop nerde bubun bal tutan parmağını yalar olayı. Madem Türkiyede üretiliyor haksızmıyım ARKADAŞLAR

GT-N8000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar Honda'nın Türkiye dışında 13 ülkede üretimi var ki en büyük üretimi de 12 fabrika ile ABD. Avrupa'da İngiltere üretimi var. O yüzden çok da beklentiye girmeyelim daha önce de bahsi çok geçti yazdım. Bir kez daha yazayım. Honda'nın ana pazarı ABD o yüzden teknolojik gelişimler de motor seçenekleri de ona göre oluyor. Bu yüzden turbo motoru daha yeni geliştirdi. Bu yüzden yıllardır dizel seçeneği yok vs vs. Ama size katılıyorum keşke vergi sistemimiz değişse de keşke markalar dolu dolu gelse. Bu sadece honda da olan bir durum değil.

2016 Elegance Eco LPG A/T

okn737

0
aynen arkadaslar turkiye uretiminde degil start stop bircok ozellik bulunmuyo yinede 75 bine egea sa

Geri