Stepne Kılıfı, Stepne Sabitleme ve Bagaj Havuzu

Arkadaşlar merhaba. 2012 Oto. Elegance aldım ve aranıza birkaç gün önce katıldım. Ve ilk iş olarak da tabiki LPG taktırdım. :) Simit tank koydurduğum için de stepne boşta kaldı. Birkaç teknik yazılmış stepne sabitleme ile ilgili ama benim isteğim orijinal bir şey olsun. Birkaç yerde gördüm Honda stepne kılıfı kullanılmış ve çok nizami bir şekilde bagaja sabitlenmiş. Kullanan varsa nerden temin ettiğini ve arka koltuk arkasına nasıl sabitlediğini paylaşabilir mi? Bir de bagaj havuzu tavsiyesi alsam süper olur. Çünkü çok model ve çok fiyat çeşitliliği var.

StarGT

0
Aracınız
Öncelikle foruma hoş geldiniz,
- Tanışma bölümüne kendinizi tanıtırsanız iyi olur.
- LPG nerede taktırdınız ? BRC ise oradan size yanılmıyorsam 1 adet spanzet vermeleri gerekir yada isteyin yada google size yardımcı olur.

İyi forumlar

Öncelikle foruma hoş geldiniz,
- Tanışma bölümüne kendinizi tanıtırsanız iyi olur.
- LPG nerede taktırdınız ? BRC ise oradan size yanılmıyorsam 1 adet spanzet vermeleri gerekir yada isteyin yada google size yardımcı olur.

İyi forumlar
Teşekkür ederim bilgi ve uyarı için. Tanışma kısmında az önce kendimi tanıttım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de honda kısakürekte brc lpg taktırdım. Kılıf ve spanzet için 150 tl istediler taktirmadim

EVA-L19 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hepsiburada'dan bir tane spanzet siparişi verdim ama kocaman bir şey geldi. Kamyoncu işi baya. İade edeceğim onu yarın. Mini olanları varmış onlardan bulursam sipariş vereceğim. Kılıf işine gelince de Honda yazılı kılıf piyasada satılmıyor. Diğerleri de çok kaliteli değilmiş sanırım. Şimdilik bekleme de kılıf işi. Bagaj havuzunu da sipariş verdim o henüz gelmedi. Beklemedeyim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hepsiburada'dan bir tane spanzet siparişi verdim ama kocaman bir şey geldi. Kamyoncu işi baya. İade edeceğim onu yarın. Mini olanları varmış onlardan bulursam sipariş vereceğim. Kılıf işine gelince de Honda yazılı kılıf piyasada satılmıyor. Diğerleri de çok kaliteli değilmiş sanırım. Şimdilik bekleme de kılıf işi. Bagaj havuzunu da sipariş verdim o henüz gelmedi. Beklemedeyim.

https://www.civictr.com/showthread.php/396-Stepne-sabitleme-)-2-tl-)

Herkese selamlar.bende aranıza yeni katıldım..brc tüp taktırdım fb 7 aracıma kullanışlı stepne sabitleme aparati nasıl temin edebilirim internette satılırmı ?

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese selamlar.bende aranıza yeni katıldım..brc tüp taktırdım fb 7 aracıma kullanışlı stepne sabitleme aparati nasıl temin edebilirim internette satılırmı ?

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam oto aksesuarcılarda oluyor ya da otogaz bayilerine gidip sorun. İnternette de var ama çok pahalı. İnternette yük gerdirme aparatı ya da stepne gerdirme aparatı diye arayın çıkıyor. Sahibinden veya letgo dan deneyin. 30 tl yi geçmesin pahalı olur çünkü. Ankara Polatlı arası bir tana po da aksesuarcı var orada 20 tl idi.

Geri