stepne

tup nedeniyle stepne bagaj da .Ve bir gergi ile arka koltuga tututurulmuş durum da sureklı buradan dusuyor. Bu durum can sıkıcı bir hal aldı.Bu sorunu daha mantıklı cozen varmı acaba

Aracınız
[MENTION=1022]cemsamur[/MENTION] merhaba hocam,
bende yeni aldım stepne arkada tutturulmuştu, kancanız bozuk yada takılmış olabilir, çünkü onu sıktıktan sonra düşmesi çok zor.
aracı alalı bugun 14 gün olacak, ilk 10 gün bagajda durdu ilk aldığım günkü gibi,
sonra çıkardım çünkü istanbul alışveriş merkezlerine girerken bagaja bakıyorlar, şimdi bakıyorlar geç diyorlar :) :)
daha önceden de 2 sene lpg li kullanmıştım, stepneyi hiç taşımadım, hep bodrumda durdu,
uzun yola giderken istersen tekrar bagaja koyarsın,

kara82

0
Aracınız
tup nedeniyle stepne bagaj da .Ve bir gergi ile arka koltuga tututurulmuş durum da sureklı buradan dusuyor. Bu durum can sıkıcı bir hal aldı.Bu sorunu daha mantıklı cozen varmı acaba
eff015e2b65706992e3ab67bb8086601.jpg

Sizinki bu sekilde degil mi

Aracınız
eff015e2b65706992e3ab67bb8086601.jpg

Sizinki bu sekilde degil mi

benimki öyle değildi, honda yazısı arka tarafa bakıyordu, sarı jant aşağıda, iki ucu yarım kancalı bir aparat var, birini tavana diğerini janta takıyorsun, sonra aparatın ucunu indir kaldır yaparak, aynı sizin gösterdiğiniz şekilde yukarı kaldırıyor, baya bir gergin oluyor, ayar sana kalmış.
çözeceğin zamanda aparatın yanların basınca lastik aşağıya iniyor,

kara82

0
Aracınız
benimki öyle değildi, honda yazısı arka tarafa bakıyordu, sarı jant aşağıda, iki ucu yarım kancalı bir aparat var, birini tavana diğerini janta takıyorsun, sonra aparatın ucunu indir kaldır yaparak, aynı sizin gösterdiğiniz şekilde yukarı kaldırıyor, baya bir gergin oluyor, ayar sana kalmış.
çözeceğin zamanda aparatın yanların basınca lastik aşağıya iniyor,
Tamam benimki de oyle, sadece uzerinde kilif var. Kilifi sokmek icin bagajdan arka koltugu aciyorsun, oradan kilifin ip kismina erisiyorsun

Aracınız
Tamam benimki de oyle, sadece uzerinde kilif var. Kilifi sokmek icin bagajdan arka koltugu aciyorsun, oradan kilifin ip kismina erisiyorsun

kılıf bende de var ama arka koltukları açmaya gerek yok :) sizde benim ki gibi yapın,

Aracınız
sizdeki aparat benim bahsettiğim gibi mi, resimde öyle gözükmüyor,

Aracınız
Evet tarife uyuyor. Resimde tekerin ust kismi ile tavan arasinda yarim kanca gozukuyor, diger kisimlari kanca kapatiyor

ben bir foto çekim yollayim müsait zamanda :)
benimki gibiyse arka koltukları açmanıza gerek yok

Aracınız
sehir icinde stepneye gerek yok bende cikardim evde duruyor
kakabalik yapmiyor tikirti ses fakan yapmiyor.
335bd6fbea6a29523bf86e18c9b3453c.jpg

Geri