Stepne !!

c.e.

0
Soru geliyor arkadaşlar.
Birincisi bu tamir kitleri ile ilgili
Lastikte çivi versa çıkartıp mı bu kit uygulanıyor. Sonrasında tamir gerektiriyormu.
2.
Küçük ebatlı stepne hakkındaki bilgi ve görüşleriniz nelerdir.

Honda Civic Elegance AT 2008 fd6

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8961]c.e.[/MENTION] Çivi lastik üzerinde ise çıkarmamak daha mantıklı gibi. Lastik 32 psi dan 20 psi indi ise de tamir sıvısını kullanmadan kitin içerisindeki kompresör ile lastiği şişirip lastikçiye gidilebilir.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
ince stepne yerine pompa taşımak mantıklı gelmeye başladı bana.
18 yıldır araç kullanıyorum ne bende nede çevremde lastik yaran olmadı, 2-3 kez lastiğim indi basit bir çivi veya vida yüzünden.
Lastiği kitteki pompayla şişirip tamirciye gitmek mantıklı görünüyor.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
pompa taşımanın diğer bir avantajı ise, patlayan birden fazla lastiği dahi şişirmek

Aracınız
arkadaşlar daha geçen hafta kapının önünde sağ ön lastiğim yarıldı.kaldırımın kenarına gazoz şişesi atmışlar , akşam üstü olduğu için şişeyi görmedim ve gümm lastiğin inmesi 2dkyı bulmadı.bagajda hem tamir kiti hem komptesör vardı ama bu durumda ikisi de hiçbiri işe yaramaz.neyseki ince yedek stepnem herzaman bagajda durur:) lastiklerim yeni sayılırdı daha 10bin olmamıştı.ve bana 300 tlye patladı...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar daha geçen hafta kapının önünde sağ ön lastiğim yarıldı.kaldırımın kenarına gazoz şişesi atmışlar , akşam üstü olduğu için şişeyi görmedim ve gümm lastiğin inmesi 2dkyı bulmadı.bagajda hem tamir kiti hem komptesör vardı ama bu durumda ikisi de hiçbiri işe yaramaz.neyseki ince yedek stepnem herzaman bagajda durur:) lastiklerim yeni sayılırdı daha 10bin olmamıştı.ve bana 300 tlye patladı...

300 TL Bridgestone lastik mi aldın ? Bu fiyata nerden aldın ben 400 den aşağı bulamadım malesef

Geri