Stop Etme

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama acil oldu biraz kusura bakmayın.
2013 otomatik cıvıc aracım var, km 50 bine yaklaştı. Bugün aracımı yaklaşık 4-5 km kullandıktan sonra stop ettim ve yaklaşık 1 buçuk saat sonra tekrar çalıştırdım. R ye aldım hafif hareket ettikten sonra aracım stop etti. İlk defa oldu bu.
Neyden olmuştur acaba?

2013 Cıvıc Elegance Otomatik
iPhone cihazından

Aracınız
2013 otomatik cıvıc aracım var, km 50 bine yaklaştı. Bugün aracımı yaklaşık 4-5 km kullandıktan sonra stop ettim ve yaklaşık 1 buçuk saat sonra tekrar çalıştırdım. R ye aldım hafif hareket ettikten sonra aracım stop etti. İlk defa oldu bu.
Neyden olmuştur acaba?

iPhone cihazından

Tüplü ise pis yakıttan olmuş olabilir. Benimde bir kere başıma geldi pis gazdan idi. Dik rampada çalıştırdım tam kalkarken gaza geçmişti ve stop etmişti(otomatik).

Kün feyekün..

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Tüplü ise pis yakıttan olmuş olabilir. Benimde bir kere başıma geldi pis gazdan idi. Dik rampada çalıştırdım tam kalkarken gaza geçmişti ve stop etmişti(otomatik).

Kün feyekün..

Bu aralar izinde olduğumdan çok değişik yerlerden lpg aldım ondan olabilir ancak bir arkadaş subap ayarı yaptır dedi. Bu zamana kadar da hiç yaptırmadım acaba yaptırsam mı bilemedim

iPhone cihazından

Aracınız
Bu aralar izinde olduğumdan çok değişik yerlerden lpg aldım ondan olabilir ancak bir arkadaş subap ayarı yaptır dedi. Bu zamana kadar da hiç yaptırmadım acaba yaptırsam mı bilemedim

iPhone cihazından

Benimde araç 55 binde bende hiç Subap ayarı yaptırmadım. Çekişten ve yakıttan da şimdilik memnunum ondan gerek duymadım. Ustaya sorduğumda LPG'li araç 20 binde bir Subap ayarı ister dedi.

Kün feyekün..

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Benimde araç 55 binde bende hiç Subap ayarı yaptırmadım. Çekişten ve yakıttan da şimdilik memnunum ondan gerek duymadım. Ustaya sorduğumda LPG'li araç 20 binde bir Subap ayarı ister dedi.

Kün feyekün..

Yaptırsam kafam rahat olacak sanırım. Sonuçta 20 bin diyorlar bizimki 50 bine yaklaştı

iPhone cihazından

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Yaptırsam kafam rahat olacak sanırım. Sonuçta 20 bin diyorlar bizimki 50 bine yaklaştı

iPhone cihazından

Bu arada İzmir çamkıran subap ayarı için 300 TL istiyor. Fiyat bilgisi alayım dedim, sizlerin de bilgisi olsun :)
Tabiki yaptırmadım. :)
Erzurum da kendi ustam var onun ellerinden öpecek artık aracım

iPhone cihazından

kayhanbozkus

0
Yönetici
Neyden olmuştur acaba?

iPhone cihazından
Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama otomatik vites 2013 aracimda brc lpg kiti mevcut bende stop etme sorunu yasamistim lpgnin beyni yani ecu arizalanmis onu degistirdik duzeldi devam ederse sorun bi baktirin derim.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Şuan için yok daha 1 kere yaptı o sorunu

iPhone cihazından

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün 1 kere daha etti.
Yarın brc ye gidip ayarlarını kontrol ettireceğim

iPhone cihazından

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bugün brc ye gittim arkadaşlar, araç rahatladı ancak oradaki usta arabanın subap ayarına ihtiyacı olduğunu söyledi.

iPhone cihazından

Geri