Su deposu kapağı

Herkese selamlar... Honda Civic 2005 aracımın su deposu kapağı kırılmış... Güçlü bir yapıştırıcı ile geçici bir çözüm buldum... Aklıma takılan konu normal bir su şişesi gibi kapağı olması... Yani içinde conta falan yok... Bu çözümüm önemli bir soruna yol açmaz diye düşünüyorum... Bugün nöbetçiyim yarın da yola çıkacağım o yüzden soruyorum... İdare eder mi ? Teşekkürler...IMG_20180629_121154.jpgIMG_20180629_121150.jpg

Lenovo A7000-a cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese selamlar... Honda Civic 2005 aracımın su deposu kapağı kırılmış... Güçlü bir yapıştırıcı ile geçici bir çözüm buldum... Aklıma takılan konu normal bir su şişesi gibi kapağı olması... Yani içinde conta falan yok... Bu çözümüm önemli bir soruna yol açmaz diye düşünüyorum... Bugün nöbetçiyim yarın da yola çıkacağım o yüzden soruyorum... İdare eder mi ? Teşekkürler...Ekli dosyayı görüntüle 7012Ekli dosyayı görüntüle 7013

Lenovo A7000-a cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu cam suyu kapağımı ?

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Olmaz diye düşünüyorum. Asıl radyatördeki kapak önemli. Basınca dayanıklı olmalı ve kaçırmamalı.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2004
Arkadaşlar 2005 honda civic benzer bir sorun bende de var kapak aynısı gibi kırık aracım hararet yapmadan bidondan su boşaltıyor ve durduk yere hararet kalkıyor o bidonda basınç olmadığı sölendi ancak aracı biraz sıkıştırmamız halinde direk su boşaltıyor

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar 2005 honda civic benzer bir sorun bende de var kapak aynısı gibi kırık aracım hararet yapmadan bidondan su boşaltıyor ve durduk yere hararet kalkıyor o bidonda basınç olmadığı sölendi ancak aracı biraz sıkıştırmamız halinde direk su boşaltıyor
Sizin başka bir sorununuz olmalı!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

kirar

0
Aracınız
aynı kapağı 2002 honda için aramıştım bi zararı olmaz uydurma bi kapak tak dediler ama kendi kapağı olsun diye takıntı yaptım
parçacılarda bulamadım hurdacılar'a bak dediler bir iki yerde buldum sadece kapağa 50 tl olur işine gelirse al alma keyfin bilir dediler
honda efe ve honda bora'yı aradım sıfır fiyatı 45 tl üç güne gelir dedi beklemek istemedim yine hurdacılardan depo+kapak aldım 100 liraya tabi oda çıkma parça...

Geri